Skocz do zawartości

Ludziska z Kalisza


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ludzie!

 

Od jakiegos czasu mieszkam w Kaliszu, śmigam na VL800, wcześniej mieszkałem w Świdnicy ale...zresztą mniejsza o to...Nie znam tu niestety nikogo zkim możnaby pośmigać. Wiem, że w Godzieszach jest jakas ekipa chopperowo kruzerowa podobno.

Jest tu jakaś knajpa gdzie można poznac ludzi czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie;) Widze że dwóch nowych chetnych do jazdy przybyło :) Najlepiej jak bysmy sie spotkali gdzies to bysmy sie poznali, tak wiec zaproponujcie jakies fajne miejsce na spotkanie;) Najlepiej teraz w sobote o 18stej, mysle że dzien i godzina każdemu bedzie pasowała. Dawajcie propozycje tylko szybko!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, no to gdzie sie spotykamy? moze sero sie spotkac pod tym pubem na Młynarskiej?

A tak ogólnie to jade pod namioty ze znajomymi jutro czyli w niedziele i w poniedzialek wracamy, jedzimy do Gołuchowa tam naprzeciwko plazy strzeżonej;) Jest ktos chetny? Dario, może bys wbił? Frycu? Ludziska noo! Dawajcie szybkie odpowiedzi bo to już jutro;)

Edytowane przez kobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem z Ostrowa i szukam kogoś z kim mozna pośmigać, wiem ze kilku motocyklistów z ostrowa i kalisza jezdzi co jakis czas do Psar zeby sobie posiedziec i pogadać.. Czy ktoś z was tam jezdzi? Pozdrawiam

 

 

No, widzę, że i z Ostrowa ktoś się znalazł :clap: Ostatnio nie mam za wiele czasu (praca - trzeba zarabiać na cebrę hehe... ), więc długie wypady jak dla mnie odpadają, ale możnaby podzidować choćby po mieście ;)

 

A co powiecie na Michałków jeszcze kiedyś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra to twój tyłek na zdjęciu?:clap: ;)

Kobuz dopiero teraz zajrzałem- nosz ku%wa , za póżno...

Mac spotkanko koniecznie i to jak najszybciej bo chcę wreszcie, żeby cos sie działo bo coś ostatnio do głowy z nudów dostaję :(

Fryc, gdybym miał te 13 500zł...

Edytowane przez Dario.G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska, dzisiaj (środa) lecimy pod namioty do Gołuchowa ze znajomymi, ja i kumple na motórach a inni autem, ktos sie pisze? Tylko szybko sie zglaszajcie i najlepiej telefonicznie do mnie bo rzadko na forum zagladam;) To mój nowy numer 504150532, te stare juz nie aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...