Skocz do zawartości

Ludziska z Kalisza


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że dopiero w sobote pojedziesz Dario.. niestety nie da rady żebysmy jechalki razem z Kalisza bo ja jade w piatek:) Szkoda mi kasy żeby jechac tylko na dwa dni..

A co do tego spota za 2 tygodnie to akurat możemy sie przejechac na te SALVE koło Błaszek:) Co wy na to?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrucilem z V2 bylo fajnie :icon_razz:

 

do wrzesni sie terz wybieram , ale trzeba by bylo zorganizowac tam jakies wspulne piwko tylko jak sie tam odnajdziemy ??? w wenecji na V2 spotkalismy sie o wyznaczonej godzinie pod brama ale i tak mi po chwili wszyscy zgineli i sie piwa z formowiczami nie napilem , wiec jakie propozycje zeby sie rozpoznac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario - jak ja liczyłem to wyszło mi 40-50zl na paliwo, i 30zl wejscie. Plus oczywiscie jakis chlebek i pare konserw no i %%%%%:icon_razz:

Czyli razem koło 100zl.. na skromna zabawe styknie:)

Fryc, ja proponuje żeby forumowicze spotkali sie pod brama zlotowa równo o 18stej, coo? może byc? A zreszta tychg co znam z Michałkowa to znajde:) Zlotowisko niby duże, ale znależc sie idzie> pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje wyjechac ok 16 w piatek z ostrowa wiec powinlem byc o 17 na miejscu wiec pod brama o 18 mi pasuje ale moze dla tych co dojada puzniej lub w sobote to w sobote o 18 tez sie skikniemy pod brama wjazdowa :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, słuchaj Fryc, spotkajmy sie pod brama około 19stej najlepiej, bo ja jednak wyjeżdżam z Kalisza o 17stej czyli we Wrzesni bede jakos o 18stej. A wogule to nie lepiej żebysmy razem jechali? pojedz przez Kaliszu i wbij na złoty róg o 17stej, topojedziesz razem z nami z Kalisza:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, tak bedziemy:) chodzi o ten róg jak sie jedzie górnoslaska w dół i przejedziesz przez dwa skrzyzowania.. i tam bedzie mial po lewej stronie bank a po prawej ogródki piwne itp.. i tam wlasnie na rogu bedziemy:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam witam, No ludziska:) Myślałem że z tego tematu na forum wiecej nas bedzie, Mac89-myslałem że wpadniesz, szkoda że Cie nie było.. żałuj:)

Ciesze sie że DarioG i Fryc wpadli:) Pobalowalismy troche razem, a z Frycem to w sumie sie skonczylismy:D

Dario-Jak Ci wypadła podróż do chaty? Dobrze sie jechało rano??

Pozdrowienia dla Was:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że wpadnę, ale niestety parę rzeczy złożyło się tak, że nie dałem rady... No i żałuję, bo na pewno zabawa była przednia :icon_mrgreen: Zdrowie moje chociaż wypiliście? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...