Skocz do zawartości

Ludziska z Kalisza


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ale stara grupa z lotniska to sie juz chyba nie spotka

Co sie nie zrobi?? Spotka sie!! 18,19,20 sierpien - ogólny zlot Krotoszyn! Prawie wszyscy motórzysci z Kalisza i okolic jada! No i ja też oczywiscie:D Dario, jak nie pojedziesz na ten zlot to masz w łeb:D Frycu dasz rade? Żywiec już czeka w lodówce w Krotoszynie;) Dużo bym mógl pisac na temat tego zlotu, powiem tylko że jak dla mnie to najlepszy zlot na którym byłem, może dlatego że naprzeciwko zlotu jest klub"Relax" a gdzie dyskoteka tam i duuużo fajnych kobitek:D:D Naprawde warto jechac!! Cena wjazdu spora bo 40zl.. no ale co zrobic.

Jedziemy cała ekipa z Kalisza oczywiscie spod teatru. Godzine wyjazdu sie jeszcze ustali ale podejrzewam że to bedzie piatek o 15 - 16stej.. coś koło tego.

Daleko nie jest bo tylko 50km, czyli żeby pojechac i wrócic trzeba jakies 5-6L beny, a to nie az taki duży wydatek:)

Zreszta co ja sie byde rozpisywal.. jedziecie ??????????????

Stifler, jedziesz z nami??

Pozdro - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze jade do krotoszyna a i okazje bede mial zeby flache jakas postawic bo wlasnie 18-stego mam egzamin na kat-A , no to na zlocie bedziemy pic za muj zdany egzamin (mam nadzieje ) a jak mi nie wyjdzie to bedziemy pic zedby smutki odeszly :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis (15.08) na nowym targowisku w ostrowie ma byc jakas impreza dla motocyklistow i rowerzystow jedzie ktos zobaczyc co tam bedzie sie dzialo

Czym bedziesz?? o 13.30 sie wszyscy zbierają pod kosciąłem i o 14 jest masza a poźniej cos bedzie na targowisku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć chyba sie starzeje albo cos bo wrażenia jak wrażenia ,na powitanie kolega miał wypadek na virago ,wiec miny mielismy nieciekawe ,a pozatym zlot ma swój klimat niespotykany na innych tego typu imprezach ,wiec niebęde na forum wypowiadał się na temat moich wrażeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...