Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie macie przypadkiem ochoty na jakiś zlot egzotyczny?

week 26 maja jest zlot w czechach, w Brodaku niedaleko granicy, bylismy w tamtym roku, i powiem że było całkiem całkiem. Co prawda na 2 noc czesi nie chcieli już z nami pić i oddalali sie pośpiesznie na nasz widok, ale impreza świetna. Polecam do namysłu, jedźcie z nami, póki jeszcze nas wpuszczją. Jak znajdę link do stronki to wrzucę. PA

 

... i nie macant tematy, tylko baczny obserwowator, i gdzie sie podziało zdjęcie mojej pięknej marudy??

 

 

ok, już jestem. Adres stronki http://www.vecnajizda.wz.cz/ i nie śmiać sie z sąsiadów i ich języka, taką polewkę zostawcie na zlot... miejsce nad jeziorkiem, są domki - ale po co. zlot dość tani, dużo sie dzieje. Co prawda to nie Jicin, ale podobny. Macie tam parę fot z tamtego roku ze zlotu, i nie ślinić sie za bardzo, tak to wygląda za granicą, polecam. Będziemy sie napewno organizować w tym tygodniu, bo w piątek rano startujemy. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to sporo osób z Wrocławia się wybiera na ten Brodak. Może trzeba założyć temat ... Mnie nie wypada, bo jako wrocławiak przebywam pod Rzeszowem ... więc umawiuanie się ze mną jest bez sensu.

Jerry - namieszałeś rzuć temacikiem nt Brodaka - co, gdzie, kiedy ... sam wiesz najlepiej :icon_rolleyes:

P.S. Szukam na mapie tego Brodaka i dupa ... może mi ktoś przybliżyć lokalizację ?

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to sporo osób z Wrocławia się wybiera na ten Brodak. Może trzeba założyć temat ... Mnie nie wypada, bo jako wrocławiak przebywam pod Rzeszowem ... więc umawiuanie się ze mną jest bez sensu.

Jerry - namieszałeś rzuć temacikiem nt Brodaka - co, gdzie, kiedy ... sam wiesz najlepiej :biggrin:

P.S. Szukam na mapie tego Brodaka i dupa ... może mi ktoś przybliżyć lokalizację ?

 

 

Prot wsio under control. Bo nie znajdziesz. Poszukaj Cerveny Kostelec :bigrazz:. Wiesz ja się nie znam na zakladaniu tematów. :icon_rolleyes: Poza tym ostatnio trochę śmigam po Polsce i nie będę miał czasu odpisywać. Kto jest zainteresowany szczegółami proszę o maila

Olo sporo osób juz wie. Wyślij mi swojego maila na adres:

[email protected]

pozdro

jerry vel. kirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy tak, jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem na Brodak, niech wpadnie w czwartek ok 19 do Orlego Gniazda (bar między Nowym Dworem a lotniskiem), tam jest zawsze spęd i tam też dopniemy szczegóły.

 

a wrrrrrrr........ wciąż nie ma foty mojej marudy,

Aha, i wrażliwych na strzelanie i ognie piekielne z góry przepraszamy, razem z Kapiszonem...

 

bo zapewne znow zjawią się tacy, którym ryk V2 n apustych wydechach o 4 nad ranem przeszkadza, prawda Jerry? to do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy tak, jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem na Brodak, niech wpadnie w czwartek ok 19 do Orlego Gniazda (bar między Nowym Dworem a lotniskiem), tam jest zawsze spęd i tam też dopniemy szczegóły.

 

a wrrrrrrr........ wciąż nie ma foty mojej marudy,

Aha, i wrażliwych na strzelanie i ognie piekielne z góry przepraszamy, razem z Kapiszonem...

 

bo zapewne znow zjawią się tacy, którym ryk V2 n apustych wydechach o 4 nad ranem przeszkadza, prawda Jerry? to do usłyszenia

 

 

Olo o przepraszam na Brodaku nic mi nie przeszkadzało, hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Taki OT: Moglby ktos porzyczyc mi kask (najlepiej Jet'a jakiegos ale nie bede wybrzydzal) na weekend (sob-nie). Potrzebuje drugi garnek.

Oczywiscie jakis browar jest przewidziany za pomoc :buttrock:

 

Z gory dzieki

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Jerry, wiemy o co chodzi, zrób "zapasy...." i wszyscy będą happy, nikomu nic nie będzie przeszkadzać, nawet robienie prostej ścieżki do namiotu gorącym żelazem o świcie.

 

 

Olo w czwartek pogaworim ale nie wiem czy się uda z zapasami :buttrock: cosik się wymyśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...