Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

myślę, że już czas, aby tu się wpisać :)

moja virażka od soboty będzie stać już we wspólnym garażu, a od 10 kwietnia już będę mógł ruszyć w jakąś traskę mam nadzieję :bigrazz:

 

pozdrawiam wszystkich motocyklistów z wrocławia i dolnego śląska!

bartic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking strzeżony jest też koło placu Bema ale wolałbym garaż. Wy bryki na parkingach trzymacie? Ile kosztuje parking miesięczne?

Zależy gdzie ten parking i jaki on jest.

Koło mnie są dwa parkingi:

- jeden zadaszony kilkupiętrowy za 100 zł/m-c

- drugi pod chmurką za 80 zł/m-c

- reszta albo za droga, albo za daleko

 

To są oczywiście ceny dla motocykli, katamarany mają drożej. I takie ceny lub wyższe są pewnie na większości parkingach we Wrocku. Przejdź się po swojej okolicy i wybadaj teren, czasami da się ze stróżem w budce pogadać, żeby ci taniej przetrzymał.

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking strzeżony

.... czynny całą dobę ... ech Egon z Mishelem mi się przypomniał :icon_razz:

W kwestii formalnej - jutro wylot w lasy opolskie. O 10.00 spod Kaśki ? Mapki Wam pokserowałem. Jak jeszcze ktoś chętny -> sms -> nr w profilu.

O 14.30 pacyfikacja Lidla - potem zajęcia w podgrupach :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie co jak :icon_razz: :wink:

 

trzeba bylo sie rzucac pod kola to bym sie zatrzymal.... :bigrazz:

 

troceh my polatali z sosna i gregiem i przelotnie z roznymi sprzetami.....

 

weekend byl mniooooodzioooo :crossy:

 

Oby wiecej takich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzien wypas !!!!!!!!!!!!

 

Zrobilsmy z Mariem i Sosna prawie 200 kilosów :icon_razz:

 

Hornet przeszedl chrzest bojowy po pierwszym dniu nadal wszystko działa :wink:

 

tylko spalanie troche martwi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja czekam na 15 kwietnia;)

To od 15 kwietnia będziesz trzymał moto we Wrocławiu :D czy jedziesz po prostu do domu i cieszysz się ze śmigania?

Ja bym chyba nie wytrzymała gdyby motocykl stał u rodziców, a ja 240 km od niego we Wrocku :smile: Nie ma bata - moto musi być przy mnie :banghead:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak że napisałem od 15 kwietnia bo tablic jeszcze nie mam :P Jeżdze w jeleniej górze to pierwszy rok gdzie jestem tak daleko od maszyny bo az 120km. Czasami to aż mnie skręca jak widze moto na swiatłach. Ale wiesz garazowanie + ci kierowcy(nie widziałem miasta gdzie kierowcy jezdza tak tragicznie jak własnie wrocław) a nio i chyba najwazniejsze mam 19 lat i jeszcze rodzice maja cos do powiedzenia :banghead: Jestem tu pierwszy rok mało znam miasto narazie sie nie "wychylam" hehe

Edytowane przez mierzwa2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak że napisałem od 15 kwietnia bo tablic jeszcze nie mam :banghead: Jeżdze w jeleniej górze to pierwszy rok gdzie jestem tak daleko od maszyny bo az 120km. Czasami to aż mnie skręca jak widze moto na swiatłach. Ale wiesz garazowanie + ci kierowcy(nie widziałem miasta gdzie kierowcy jezdza tak tragicznie jak własnie wrocław) a nio i chyba najwazniejsze mam 19 lat i jeszcze rodzice maja cos do powiedzenia :P Jestem tu pierwszy rok mało znam miasto narazie sie nie "wychylam" hehe

Rodzicami czasami trzeba się przejmować, bo to jednak oni czasami sponsorują wypady :icon_razz:

Ale przyuczenie się do jazdy we Wrocławiu zajęło mi dwa dni w tamtym roku, potem nawet mi się podobało :P więc to nie jest takie straszne na jakie wygląda :cool:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...