Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te Kaśka - Drogowiec jest ze Zduńskiej ... :mrgreen: Spać jest gdzie ... może by tak mały nalot  :twisted:

 

Taaa... cóś widzę, że mało nalewki nastawiłem. A co do nalota... Sam mieszkam, mieszkanie nie przyprawia o klaustrofobię... Czemu nie?

 

PGR cyrograf? Ja już chyba cośtam podpisałem tu i ówdzie, to co mi tam jakiś cyrograf...

 

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR - a może mała wizyta u Michała Kaczmara w Bydgoszczy

W Bydgoszczy co piatek spotyka sie grupa motocyklistow w bardzo milej i przytulnej kotlowni. To takie niepubliczne miejsce spotkan dla motocyklistow. Spotkania sa regularne o 20 adres- Kosciuszki 27. Moze dzisiaj nie zdazycie ale we wszystkie kolejne piatki bedziecie mile widziani. Biedronka jest zaraz obok wiec mozna sie zaopatrzyc, a spirytus trzeba wziac ze soba z akademika T2 p. 213.

Jutro (sobota) bede w szpitalu wiec jesli uslysze ze gdzies w Bydgoszczy jest pozar to pojdedo Was na spotkanie. Szpitale oszczedzcie bo z kim bedziecie sie spotykac we Wrocku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał to my do Ciebie z sercem a Ty nie chcesz z nami sie w Twoim rodzinnym mieście spotkać :D

Specjalnie idziesz do szpitalka, żeby uniknąć spotkania z nami :mrgreen:

Drogowiec, trzymaj się twardo - wpadamy na małe pifko do Ciebie, może w przyszłym tygodniu, muszę to jeszcze obgadać z Dziadzią Protem, konkrety na telefon :P :roll: :evil: :mrgreen: :split: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z racji tego, ze przenioslem sie do Wrocka, poszukuje jakiejs miejscowki na moto w okolicy pl Bema.

Macie jakis namiar albo info ile wynajecie garazu moze mieciesznie kosztowac??

 

Z garażem koło placu Bema może być problem, ale mogę się popytać.

 

Wynajęcie garażu kosztuje w granicach +/- 200 PLN/ miesięcznie

 

PS. daj znać na priv to pogadamy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, ja też zaczynam śmigać po Wrocławiu motorem (miesiąc temu spełniłem swoje marzenie), więc napewno się spotkamy. Może zorganizujemy spotkanie w któryś weekend?

Sprawdźcie, obok dealera Skody, wydaje mi się że tam jest parking strzeżony.

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez PawelP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK TYLKO NIE PADA ZA MOCNO I JEST POWYZEJ 5 STOPNI LATAMY CODZIENNIE :icon_mrgreen:

 

Mario i Sosna sa zawsze na zawołanie:)

No tak, bo do mnie to już nikt nie zadzwonił :D

Za wolno jeżdżę jak dla Was :notworthy: :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...