Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam witam

 

Dopisuję się do Wrocławiskiej moto grupy, Sprzetam mam już po rejestracji tylko czekam na bezpieczne ubranka. Na razie latam w kurtce narciarskiej :banghead: i też jest git. Może jakieś małe zapoznanko w niedzielę we Wro żeby obgadać dalszy wypad, ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam

 

Dopisuję się do Wrocławiskiej moto grupy, Sprzetam mam już po rejestracji tylko czekam na bezpieczne ubranka. Na razie latam w kurtce narciarskiej :banghead: i też jest git. Może jakieś małe zapoznanko w niedzielę we Wro żeby obgadać dalszy wypad, ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym z wami pośmigał, ale jak wychylę głowę za okno to troszkę pada, weekend ma być taki sam więc...

Pisałem wyżej że czekamy na cieplejszą i suchą sobotę 8) na razie wynika że Astarte i PGR będą mieli moto dopiero po 15-tym, więc może ustalmy wstępnie datę na 21.05 ???

Co na to reszta??

Mi pasuje :twisted: i już mentalnie przygotowuje się do śmigania :banghead:

 

Może jakieś małe zapoznanko w niedzielę we Wro żeby obgadać dalszy wypad, ??

Przydałoby sie jakieś... 8) ale zobaczymy co na to reszta

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte jesteś już w stanie po wczorajszej imprze pisac cokolwiek :?: :banghead:

Najlepsze że wracam do domu, wczesna godzina (ok. 14) a tu facet zaczyna hałasować wiertarą za ścianą... no myślałam że go zabiję :? :P

 

Nikogo jeszcze nie znam, a od roku mieszkam we Wrocku (mam na myśli motocyklistów oczywiście) dltego chętnie bym się spotkał.

No tak wszyscy tylko gadu gadu, a żadnych konkretów... ej chopoki chopoki :P

Tylko jeszcze o jakie spotkanie chodzi? O spotkanie i pośmiganie na masyznach? Czy o spotkanie przy "kawie" :twisted: ?

Jak kawa to może jutro??

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo jeszcze nie znam, a od roku mieszkam we Wrocku (mam na myśli motocyklistów oczywiście) dltego chętnie bym się spotkał.  

 

P.S.

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH MOTOMANIAKÓW Z WROCKA I OKOLIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:  :mrgreen:

Tak sie zastanawiam czy mysmy sie kiedys nie spotkali na Krzyckiej przy bankomacie w Biedronce. :roll:

PGR napisał:  

Astarte jesteś już w stanie po wczorajszej imprze pisac cokolwiek    

 

Najlepsze że wracam do domu, wczesna godzina (ok. 14) a tu facet zaczyna hałasować wiertarą za ścianą... no myślałam że go zabiję    

 

 

Bandit 1200 S napisał:  

Nikogo jeszcze nie znam, a od roku mieszkam we Wrocku (mam na myśli motocyklistów oczywiście) dltego chętnie bym się spotkał.  

 

No tak wszyscy tylko gadu gadu, a żadnych konkretów... ej chopoki chopoki  

Tylko jeszcze o jakie spotkanie chodzi? O spotkanie i pośmiganie na masyznach? Czy o spotkanie przy "kawie"  ?  

Jak kawa to może jutro??  

 

pzdr @starte

Ja na jutro bym sie pisal, tylko gdzie i o ktorej?

Musze zaznaczyc, ze nie mam kompletnie kasy, nawet zlotowki, ale przyjechac moge bo cos tam w baku jeszcze chlipie :P

Pozdro dla wszystkich :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo

 

Mario to co widziałes to napewno nie moj sprzęt bo mój dopiero od poniedziałku jest zarejestrowany i po centrum jeszcze nie bzykalismy. Mieszkam Wrocław - Leśnica i tu po wioskach trochę kilomertów robiłem przed rejestracją. Wczoraj inauguracja była i wspaniały wyjazd do Lubiąża, pogoda się trafiła niezła tylko w drodze powrotnej było już dość zimno. A dzisiaj jak na złość od rana leje. A mogło być tak fanie:) Rozmawiałem już wcześniej z Szafirem że w każdy czwartek pod restauracją Orle Gniazdo, (po drodze na lotnisko) od 18:00 są spotkania motonitów. Jak nie będzie tak iej pogody jak dziś to na bank tam będę.

 

Kolejnym punktem może być wspólny wypad właśnie do Lubiaża poznałęm wczoraj piękną trasę przez malownicze wioseczki jest naprawdę wicked.

 

Piszcie co Wy na to na miejscu jest karczma mozna coś przekąsić i płyny uzupełnić. A zamek też niczego sobie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo

 

Mario to co widziałes to napewno nie moj sprzęt bo mój dopiero od poniedziałku jest zarejestrowany i po centrum jeszcze nie bzykalismy. Mieszkam Wrocław - Leśnica i tu po wioskach trochę kilomertów robiłem przed rejestracją. Wczoraj inauguracja była i wspaniały wyjazd do Lubiąża, pogoda się trafiła niezła tylko w drodze powrotnej było już dość zimno. A dzisiaj jak na złość od rana leje. A mogło być tak fanie:) Rozmawiałem już wcześniej z Szafirem że w każdy czwartek pod restauracją Orle Gniazdo, (po drodze na lotnisko) od 18:00 są spotkania motonitów. Jak nie będzie tak iej pogody jak dziś to na bank tam będę.

 

Kolejnym punktem może być wspólny wypad właśnie do Lubiaża poznałęm wczoraj piękną trasę przez malownicze wioseczki jest naprawdę wicked.

 

Piszcie co Wy na to na miejscu jest karczma mozna coś przekąsić i płyny uzupełnić. A zamek też niczego sobie ..

No to co dzisiaj raczej nici ze spotkania? :roll:

To kiedy w przyszla sobote, czy moze jakos w tygodniu?

Trzeba sie spotkac i omowic ta trase. Co do zamkow to ja bardzo chetnie bym pozwiedzal. Tydzien temu bylem z panienka w Bolkowie. Zajechalismy troche za pozno i moglismy wejsc tylko na 5 min. Ale bylo fajnie bo sama jazda dala duzo frajdy ;) A o to wlasnie chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym punktem może być wspólny wypad właśnie do Lubiaża poznałęm wczoraj piękną trasę przez malownicze wioseczki jest naprawdę wicked.
hehe.. droga jest wicked.. ładny asfalcik przez wiochy... tam własnie połozyłem sie na af1 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem już wcześniej z Szafirem że w każdy czwartek pod restauracją Orle Gniazdo, (po drodze na lotnisko) od 18:00 są spotkania motonitów. Jak nie będzie tak iej pogody jak dziś to na bank tam będę.
kurcze raz tam zawitałem i zrobiłem taką mine

8O same crusery i średnia wieku ok 40 lat.. co gorsza wiekszosc tych ludzi (nie mowie że wszyscy) to lekarze adwokaci itp... a motocykle dla nich to nie pasja tylko zwykły snobizm który to kazał im je zakupić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same crusery i średnia wieku ok 40 lat.. co gorsza wiekszosc tych ludzi (nie mowie że wszyscy

...no to ja chyba rozmawiałem z gościem-nieadwokatem i nielekarzem, bo zachęcał, żebyśmy z kumplami wpadli na spotkanko. on zrobił /to był wrzesień/ w sezonie 14Tkm - czyli coś tam jeździł...

najlepiej jak tam wpadniemy i zobaczymy czy warto się tam pojawiać /no, ale przynajmniej mnie trochę uświdomiłeś IGŁA /

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...