Skocz do zawartości

zastanawiam sie nad spotkaniem[Wa-wa]


virus81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :P

 

Przyznaję, że było fajowo :P

 

Jak zwykle miło było zobaczyć wasze pysie (tym razem w niecodziennej scenerii :P) i poznać nowych ludzi . Szczególnie pozdrawiam kolejną kobietkę nosząca się z zamiarem kupna motocykla :P

 

Napstrykane wczoraj zdjęcia uploadowałam na stronkę zapodaną przez kritersa, oto link :arrow: http://www.imagestation.com/album/pictures...l?id=2133285017

 

Przed chwilą kolega Dziadu (który trafił na okładkę albumu 8) ) strasznie mi na gg marudził, że trzeba się logować, aby przejrzeć ów album, więc aby się nie przemęczał, dobrotliwie założyłam mu konto, z którego też możecie skorzystać logując się jako marudnydziadu i podając hasło: abc123 :P

 

Pozdrawiam

Aguś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przed chwilą kolega Dziadu (który trafił na okładkę albumu  8) ) strasznie mi na gg marudził, że trzeba się logować, aby przejrzeć ów album, więc aby się nie przemęczał, dobrotliwie założyłam mu konto, z którego też możecie skorzystać logując się jako marudnydziadu i podając hasło: abc123  :P  

 

Pozdrawiam

Aguś  :P

 

Z jakiegoś powodu przecież mam taką a nie inną xywę :lol:

 

A tak przy okazji, czy widzieliście kiedyś modelkę z okładek kororowych magazynow, ktora nie jest marudna????

Czuję się podwójnie usprawiedliwiony za moje marudzenie i zrzędzenie :P

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Czy zdjęcia można oglądać jedynie w rozdzielczości "pomniejszonej" ? Kusi podpis pod zdjęciem, że to ponad 1000 na prawie 2000 pikseli. Jak się do tego dobrać?

 

Embe klikasz na zdjęcie i masz je w pełnej rozdzielczości,

Zdjęciówki są spox, tylko tak jakoś to tak wygląda na spotkanie miłośników aparatów cyfrowych :P

 

ps. czekamy na więcej albumów z Karpielówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze zabawa byla przednia !!! a ja zawalilem :P ale zemnie baran :P

obiecuje jak tylko zrobi sie cieplo robie super ognicho

postaram sie to jakos naprawic

wybaczcie zblakanej owieczce

ale niestety w robocie musialem siedziec

jak bedzie tylko jakas imprezka poza tygodniem pracujacym napewno bede.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirusie - wybaczamy :) ...przynajmniej ja. Na ognicho czekam, mogę nawet pomóc.

 

Kriterze Łukaszu drogi..wchodzę do albumu i mam zdjęcia. Po kliknięciu otwiera się osobne okienko i odnośnik do zdjęcia w pełnym formacie. Klikam w ów odnośnik i otwiera się strona zachęcająca do wykupienia członkowstwa itd. - zamiast dużej foty. Nie wiem co robię źle... :?

 

http://acn.waw.pl/moto/zdjecia/karpielowka...owe/zdjecia.htm tutaj w robotniczo-komunistyczny sposób umieszczone zdjęcia Agnieszki. Niedługo pojawią się też Bernowe.

 

pees: cholera, już prawie 3:30 a to nie sylwester... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Michale ze Cie zjebalem za ten aparat, ale wiesz ze to był żart (wyjasnialismy sobie to na zewnatrz, wybiles mi 2 jednyki, mam nadzieje ze reka Ci sie juz zrosla 8) ) Nastepnym razem nie musisz sie tak wstydzic :mrgreen:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://acn.waw.pl/moto/zdjecia/karpielowka...owe/zdjecia.htm Zdjęcia Bernowe. Uff :D Wybaczcie mało ambitny sposób segregacji.

 

Andrzeju mój drogi. Moja babcia upiecze Ci protezę. Będziesz miał piękne ząbki na przedzie. Z moją ręką gorzej, bo zaczęły wyłazić z niej różne ciekawe stworki jak na Archiwum X. Niewiem co robić :roll:

 

pees: jeszcze raz fenks za garaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zdjęcia są spoko ( nawet mi ktoś jedną fotkę zrobił, co mi się zresztą bardzo podoba) :)

Embe masz racje, nie da się otworzyć w pełnej rozdzielczości tego zdjęcia na stronie imagestation logując sie jako marudnydziadu. Jedka logując się na moje stare konto nie mam problemów z otwieraniem ich w pełnej rozdzielczości , może dlatego że te konto posiadam tam od kilku lat i jak je zakładałem pewnie były inne warunki.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...