Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, padlo mi lozysko glowki ramy... juz od jakiegos czasu moto coraz gorzej sie prowadzilo... teraz to masakra, przy wolniejszej jezdzie nie wiadomo w ktora strone przednie kolo pojedzie a w zakretach strach sie bac wali sie strasznie , w zasadzie jest nieobliczalny teraz... oby nowe lozysko jak najszybciej przyszlo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowaleon - będę o tobie pamiętał. bo u mnie (w tym roku :clap: ) półki idą do wymiany. jeśli jednak nie masz parcia na czekanie, to lepiej zrobić, bo nie wiadomo, czy znajdziesz 'używane'

 

pozdrawiam

bartic

 

Dzięki wielkie za pamięć :clap: ale to "w tym roku" nie zabrzmiało zbyt optymistycznie :P:P:P

Poszukam czegoś do poniedziałku i jak się nie znajdzie to będę miał "funkel nówki"

 

W ostateczności jak się okaże, że na te z salonu trzeba będzie czekać, to się skuszę... bo w tym roku i tak wyjeżdżam na wakacje do pracy i motor będzie stał, więc wtedy :)

 

Mam jakieś dziwne przeczucie, że jak będzie już je zmieniał, to napiszesz o tym na forum i jeśli dalej będę potrzebował to się odezwę :)

Nie życzę nikomu, żeby musiał swoje maleństwo krzywe w garażu oglądać :)

 

Pozdrawiam i szerokości życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam nadzieje ze pisze tego posta w odpowiednim miejscu:)ale musze to napisac i pochwalic sie!!!dzis właśnie od jakis dwóch godzin zostałem szczesliwym posiadaczem mojego marzenia-Virago 535!!!nie jest to moze jakis najmlodszy model (90') ale mam nadzieje ze bedzie sie dobrze sprawował,czeka mnie jeszcze troche pracy ale mysle ze w lipcu bede mogł juz spokojnie wyjechac na droge:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o tym moto

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M415309

 

takie tam moje wstępne przymiarki do zamiany.

 

Hmmm... ja z mojej 535 skocze chyba na 1100 od razu. To mi się rzuciło jakoś, ale jeśli chodzi o sam motorek to nie wygląda źle :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danqel,ja bardzo chetnie ale tak jak napisalem wczesniej mam jeszcze troche pracy przy mojej maszynce,miedzy innymi caly proces rejestracji i biegania po urzędach,takze to troche potrwa zanim wyjade na ulice:(

ale o propozycji bede pamietal,tym bardziej ze do wroc mam rzut beretem a chętnie pogadam z kimś kto juz jeździ takim sprzetem jak ja;)hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danqel,ja bardzo chetnie ale tak jak napisalem wczesniej mam jeszcze troche pracy przy mojej maszynce,miedzy innymi caly proces rejestracji i biegania po urzędach,takze to troche potrwa zanim wyjade na ulice:(

ale o propozycji bede pamietal,tym bardziej ze do wroc mam rzut beretem a chętnie pogadam z kimś kto juz jeździ takim sprzetem jak ja;)hehe

Stesiu, zaglądaj w dziale "zloty, spotkania..." grupy z Mirosławic (tam się spotykamy-dolnoślązacy)Śmigamy praktycznie co niedzielę, teraz była mała przerwa, ale na pewno ruszymy się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...