Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.BAT mam do Ciebie pytanie.Mysle o zalozeniu prostej kierownicy,a widze,ze Ty masz taka.Jest roznica w jezdzie?Jaka jest szeroka i czy starczyly przewody,linki?Z tego co widac na zdjeciach jest chyba podwyzszona.Prosze o Twoja opinie.Dziekuje i pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mialem innej, wiec nie wiem jak sie jezdzi z oryginalem ale ta dla mnie jest optymalna. Nie czuje zadnege zmeczenia rak nawet po dlugiej jezdzie. W zeszlym roku zalozylem sporo dluzsze raisery i jak zauwazyles jest podwyzszona ale wszystkie przewody spokojnie starczyly, nic nie sztukowalem, nie wisza co prawda luzno ale nie sa tez napiete jak baranie jaja :icon_biggrin:)). Fakt jest tez taki, ze zmienilem lampe i musialem przerzucic cala elektryke do dodatkowej puszki ale to raczej nie mialo wplywu na dlugosc przewodow. Jaka jest dlugosc kiery nie wiem ale jak bardzo potrzebujesz cenymetrow to zejde z metrowka i pomierze.

 

Pozdr

 

BAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mialem innej, wiec nie wiem jak sie jezdzi z oryginalem ale ta dla mnie jest optymalna. Nie czuje zadnege zmeczenia rak nawet po dlugiej jezdzie. W zeszlym roku zalozylem sporo dluzsze raisery i jak zauwazyles jest podwyzszona ale wszystkie przewody spokojnie starczyly, nic nie sztukowalem, nie wisza co prawda luzno ale nie sa tez napiete jak baranie jaja :biggrin:)). Fakt jest tez taki, ze zmienilem lampe i musialem przerzucic cala elektryke do dodatkowej puszki ale to raczej nie mialo wplywu na dlugosc przewodow. Jaka jest dlugosc kiery nie wiem ale jak bardzo potrzebujesz cenymetrow to zejde z metrowka i pomierze.

 

Pozdr

 

BAT

Ja też mam prostą kierownicą i jeżdzi mi się bardzo dobrze, ale musi być ona nieco podwyższona, tak abyś nie musiał się nad nia nachylać....pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytanko ,o ile zwiekszyla sie pojemnosc zbiornika paliwa po powiekszeniu

 

Nie sprawdzalem fizycznie ale przejezdzam ok. 40-50 km. wiecej niz poprzednio a przy spalaniu 5.5l. daje to jakies 2-3l. Z tym, ze ja wiecej podwyzszylem go niz poszerzylem bo o to mi chodzilo a kazdy sam mowi gosciowi co potrzebuje i on tak robi jak chcesz wiec mozesz powiekszyc ten bak i o 10 litrow.

 

Pozdr

 

BAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja znow o swojej kierownicy.Upatrzylem sobie taka,ale okazalo sie,ze podczas postoju moto,jak jest skrecone kolo kierownica bedzie uderzac w zbiornik,a jak ja podwyzsze to moto dziwnie wyglada.Chyba zostawie oryginalna.Wiecie,ja tak kombinuje,bo mam 195 wzrostu i szukam optymalnej dla siebie pozycji(na motocyklu oczywiscie :smile: )Pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 195 wzrostu i szukam optymalnej dla siebie pozycji(na motocyklu oczywiscie :) )Pozdrawiam. :wink:

 

Przemku, przede wszystkim wysunięte podnóżki (jeśli musisz pozostać przy Virago), a kierownica np. taka jak u naszej koleżanki Marty. Zerknij na zdjęcie i porównaj z oryginalnymi "bawolimi rogami": http://www.christiancentaur.riders.pl/xv535/kiera535.jpg - kolanami już nie zahaczysz i ręce wygodniej się rozłożą.

Edytowane przez x. Maślak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...