Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

;) :lapad: :biggrin: no to sie wydalo

 

przyznaj sie, ze po skrzycne na glowe nie bylo?

bylo po dwie ;) :biggrin: :wink:

Cóś było,ale nie z pierwoszowem, bo un chory cóś bidaka i zaniemógł.Fak je fakiem po lemoniadzie nie wolno czytać foruma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wszystkim ,mam taki pomysł żeby klub posiadał własna strone i forum tylko dla nas .Nastepny pomysł to jak zrobić fajnie lagi tu są moje foty http://kbm.kb.funpic.org//forum/viewtopic.php?t=48

Edytowane przez mariuszkalisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzis sloneczko czasami wyglada

i jest 7 stopni, wlasnie przyszedlem z chlopakami z garazu

pare rundek dookoloa bylo :) :)

 

cylindry przesmarowane, wieczorem gardlo trzeba przesmarowac :) :crossy:

 

malysz pokazal niezla szkole jest co opic

Edytowane przez mmm757
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wybiera się ktoś z okolic Piotrkowa?

Z okolic Piotrkowa nie... ale jakby ktoś leciał od strony Częstochowy w kierunku Opola i dalej do Kletna - chętnie dołączę. Tylko, że ja raczej dopiero w sobotę... :)

Chociaż jest jeszcze iskierka nadziei na piątek...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :biggrin:

 

Czytam sobie temacik i zazdroszczę Wam tego spotkania... ja do tego czasu jeszcze nie przygotuję motorku :banghead:

 

Mam do Was pytanie:

mam możliwość zakupu błotnika do Virago (przód). Niestety sprzedawca nie wie z jakiej Virówki pochodzi jego błotnik. Czym różnią się błotniki z XV250, 535, 750 i 1100 ??? Najlepiej jeśli moglibyście podać mi wymiary czy znaki szczególne błotnika do 535, żebym mógł te znaki szczególne przesłać sprzedawcy, żeby on sam mógł to ocenić.

 

Z góry dzięki za pomoc :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotnik do 750 i 1100 jest mocowany zupełnie inaczej niż do 535 - przez aluminiowy łącznik nad nim (w błotniku od góry są 4 otwory). Żeby dużo by pisać, wystarczy że wejdziesz na http://www.bikepics.com/ i wybierzesz Yamaha->Virago to sam zobaczysz.

Różnic między 250 a 535 nie znam.

Edytowane przez krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc...

Nie sądziłem, że różnice są aż tak duże... po dokładnej analizie fotek okazało się, że błotniki w 250 i 125 są przymocowane na donitowanych uchwytach. Sprawdzę jeszcze dla pewności wymiary i sprawię mojej kobiecie nowy błotniczek :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam, Marcin

Edytowane przez kowaleon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...