Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc moja zona jezdzi 535 i jest ok ale dle faceta to raczej troszke maly ja smigalem MZ250 tropik i odrazu 2lata temu przesiadlem sie na virago 1100 tez sie troche balem ale dalem rade wiec polecam chociaz troszke wiekszy :D

 

A ja zadam t akie pytanie w czym jest za mala, bo dla nieduzego faceta jest w sam raz nie mowiac juz o tym ze gabarytowo to 1100 nie za wiele sie rozni od 535 o ile wogole sie rozni. Natomiast silnikowo 1100 ma faktycznie troche wiecej mocy ale czy mi to cos da jezeli na 535 smigam 150 km. po cholere mi wiecej na takim motorze, jak bede chcial bic rekordy predkosci to sobie kupie V Maxa i bedzie git.

 

Pozdr

 

BAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 535 nie różni się od 1100 gabarytowo - chyba jednak różni się i to dość znacznie - tak można napisać o różnicy pomiędzy 750 a 1100 - bo te są takie same.

 

Jezeli dla Ciebie znaczna roznica jest 32 cm. na dlugosci, 3cm. na szerokosci i 4 cm. na wysokosci oraz 3 cm. na wysokosci siodla pomiedzy 535 a 1100 to faktycznie masz problem z ocena gabarytow. Oczywiscie przez duzo wiekszy silnik 1100 i troche innaczej uksztaltowana rame dzieki ktorej bak w 1100 jest wyzej, moze ona wygladac potezniej od 535 ale faktycznie nie jest to az tak znaczace. Kolejny raz mamy przyklad, ze nie zawsze to co widzimy jest prawda a nasze zmysly potrafia nas wprowadzac w blad.

W necie sa podawane rozne wymiary niektore wrecz sa takie same ale roznice sa wszedzie mniej wiecej takie jak podalem tu na liczbach. Zrodlem byla wikipedia http://en.wikipedia.org/wiki/Yamaha_Virago_535

 

Pozdr

 

BAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) dzisiaj wypucowałem virago i chce już ją odstawic na zime. chciałbym ją zabezpieczyć przed korozją itp. czy dobrym pomysłem jest opryskanie jej wd40? niestety mam garaż blaszany bez ogrzewania i nie chce zeby podrdzewiała mi przez zime. pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WD jest dobre na wszystko :bigrazz: tylko gumy i lakieru nie pryskaj.

1-chromy moze byc WD ale taniej jest wazelina lub olejem przejechac

2-lakier pasta do lakierow

3-guma moze byc gliceryna techniczna

4-kanapa krem nivea lub oliwka dla dzieci

Najwazniejsze maszyne piescic bo ona to lubi i pamietaj kto smaruje ten jedzie !!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) dzisiaj wypucowałem virago i chce już ją odstawic na zime. chciałbym ją zabezpieczyć przed korozją itp. czy dobrym pomysłem jest opryskanie jej wd40? niestety mam garaż blaszany bez ogrzewania i nie chce zeby podrdzewiała mi przez zime. pozdro :)

A co całą zime nie bedziesz zagladał do motorka....?a popieścić troszkę i dopucowac co kilka dni... żadna rdza nie weźmie....hahaha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Wczoraj zepsuł mi się samochodzik i wpadłem na genialny... :icon_biggrin: pomysł aby pojechać VIRÓWECZKĄ na służbę - w jedną stronę z Opoczna do Radomia sponiewierały mnie TIRY (tak mnie zmoczyły,że szkoda gadać) natomiast dziś w drodze powrotniej mniej więcej w połowie drogi tak zaczoł napie...ć śnieg,że ledwie widziałem jezdnie...

-WIEM normalny to ja nie jestem... i tak też postrzegali mnie kierowcy innych pojazdów.

Szczerze mówiąc ledwie dotarłem... -w pewnych sytuacjach normalnie myślałem,że wpadne pod koła jakiejś ciężarówki - ale DAŁEM RADE

 

NIEPOLECAM... i stanowczo odradzam :flesje: :buttrock: :banghead:

 

POZDRAWIAM!!! i Lewa w górze :)

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś juz to pisał (nie sprawdziłem wszystkich postów, za co oczywiscie przepraszam :flesje: ), ale czy Virago 535 nie jeste dla Ciebie za mała, jeśli przesiadasz sie z GS500 (taki masz w opisie)? :icon_evil:

 

yyy, sory, cos mi sie tu poprzestawiało... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz chyba odkryłem przyczynę padania swiecy :D dzieki za uświadomienie :) (poczytałem troche ten temat) pare razy musialem na ssaniu jechac (cos sie zamulało i dopiero na ssaniu chodzil dobrze) okazało sie ze miałem fafuł w gaźniorze... praktycznie zawsze po takiej jezdzie padała świeca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ubergizmo.com/15/archives/2007/..._the_waves.html

 

Jak się chce...... to można wszystko :D :D

 

 

:wink: :D :P PAC!! :wink:

 

Na wakacje taki zmontujemy! :wink:

 

A co do Virago NORMALNYCH :D - Jak kiedyś zrobię prawko, to pewnie taką będe chciała mieć.

Na razie testowałam tylko na leśnych drogach, bardzo wdzięczny motorek.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...