Skocz do zawartości

Dozownik oleju - zbiorniczek


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że są tacy goście co specjalizują się w klejeniu takich zbiorniczków itp. :)  

 

 

A jeszcze co rozumiesz przez "rozwalił", on pękł czy może cos po nim przejechało  :D

 

Gdyby sie go dało skleić to bym to zrobił :) Jest rozwalony w mak, w gre wchodzi tylko zastąpienie go innym :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas demontażu rozwalił mi sie zbiorniczek na olej

 

Jest rozwalony w mak, w gre wchodzi tylko zastąpienie go innym

 

To sie nazywa "demontaz" :):) OStatnio tez szukalem takiego cuda i jest strasznie ciezko :smile2: NAjpredzej na jakims bazarze :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no nie bede opowiadał jak sie rozwalił ten zbiorniczek bo to długa historia :lol:

 

Ale pomyślcie z czego możnaby zrobić podobny ? Z mocowaniem uchwytu i wyjściem na rurke sobie spokojnie poradze, musze tylko znaleźć odpowiedni materiał. Myśle tak ze może podszedłby jakis zbiorniczek płynu hamulcowego z jakiegoś katamarana ? Jak ktoś bedzie miał jakiś pomysł to niech pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

porązglądałem sie troche po internecie i znalazłem goscia ktory sprzedaje wlasnie DT80Lc na czesci.

oto link http://www.motoindex.pl/gielda/gielda_sprz....php3?num=33028

oraz drugi link jakby poprzednik tej czesci niemiał http://www.motoindex.pl/gielda/gielda_sprz....php3?num=32968

pozdrawiam

 

PS.mam nadzieje ze kupisze tę część bo to niby taki maly duperelek a jest wazny.

 

norbert :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Kumpel kupil Honde Mt80 w czesciach razem ze zbiornikiem na olej, ale chyba go raczej nie bedzie uzywal (jeszcze sie okarze ze mechanizm dozownika jest padniety i sie fura zatrze :) ) ... Jak chcesz to moge z nim zagadac to Ci go sprzeda za jakies grosze i sobie jakos dopasujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak sie zabiera za coś czego sie nie potrafi bo są tylko straty. zbiornika ani nie klej ani nie kupuj nowego, tylko po prostu dolewaj olej do benzyny.

 

e no sorry, zbiorniczek wymontowałem i bylo wszystko ok, tylko położyłem go w złym miejscu no i tak niefartem dostał sie pod koła samochodu :oops: :)

 

Hehehehehehe :D :ehz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dozownik mimo wszystko zabiera troszke mocy

 

Pierwsze słysze,czemu ma zabierać moc i czy duzo sie traci tej mocy przez to :?:

 

Dozownik jest napędzany bezpośrednio z wału, więc w pewnym stopniu go obciąża, ja w dt zrobiłem eksperyment i wymontowałem dozownik - różnica była znaczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bols2 napisał:  

Cytat:  

dozownik mimo wszystko zabiera troszke mocy  

 

 

Pierwsze słysze,czemu ma zabierać moc i czy duzo sie traci tej mocy przez to  

 

 

Dozownik jest napędzany bezpośrednio z wału, więc w pewnym stopniu go obciąża, ja w dt zrobiłem eksperyment i wymontowałem dozownik - różnica była znaczna

Dozowniki sa dla wygodnych i mało znających sie ludzi ja w każdym sprzęcie go odłanczałem i było super. Nie dośc ze jest pewność smarowania to jescze zbedny cięzar i lekki spadek mocy a do tego linka gazu ciężej pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...