Skocz do zawartości

!!!POMÓŻCIE WSZYSTKIM W ZAKUPACH!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam taką propozycję, żeby sobie wzajemnie pomagać w zakupie, czy zmianie motocykla.

Już wyjaśniam o co chodzi!!! Chdzi o to, że często interesujące nas motocykle znajduja się kilkaset kilometrów od miejsca w którym mieszkamy. Można by poprosić forumowaicza który mieszka w miejscu gdzie znajduje się interesujący nas sprzęt aby wstępnie go zobaczył i dał obiektywną informację dla forumowicza zainteresowanego danym zakupem. Sam jestem z Poznania (dokładnie kilkanaście kilometrów obok, ale pracuję w Poznaniu) i chętnie po pracy nawet bym poszedł i coś obejrzał. Mam też "cyfrówkę" i mogę zrobić zdjęcia, także mogę wziąć ze sobą kogoś bardziej znającego się na mechanice. Można by wtedy robić wstępny odsiew "nawijających makaron na uszy" i pieprzących inne bzdury. Zaoszczędziło by to nam niepotrzebnych kilometrów i odmiennym stanem tego co zastajemy (TU POZDROWIENIA DLA REDWATERA :) ). I tak każdy będzie sprawdzał to jeszcze raz przy zakupie, ale będzie wiedział mniej więcej czego się spodziewać.

Pozdrawiam

P.S

Jeżeli pozwolicie to przykleję ten temat, aby zgłaszały się różne chętne osoby. A odpowiedzi będziemy dawać na private, chyba żeby była wyjątkowa chała (dla ostrzeżenia nabywców.

Dyzio

 

 

P.S.s. W Warszawie w komisie przy BEMA (podobno tam jedyny) stoi KAWASAKI ZRX 1100 rocznik 1999 kolor bordowy po lekkim dzwonie ale z certyfikatem na ramę - cena ok.14000 PLN - czy mółby ktoś z Warszawy co mieszka niedaleko to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go, stoi tam co najmniej od października 2002. Wygląda dobrze sprzedawca ingormuje że po szlifie. Wersja z mini owiewką jak dobrze pamiętam. Odpicowany, stoi ciasno w rzędzie i trudno go było obejrzeć a nie chciałem prośić o wyciągnięcie na środek bo nie miałem zamiaru go kupować. Pierwsza cena była bodajże 17 tys/zł.

Jeśli to ten sam i ma gwarancję na ramę to chyba niezła cena, chyba !!?

 

Zbycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. W Warszawie w komisie przy BEMA (podobno tam jedyny) stoi KAWASAKI ZRX 1100 rocznik 1999 kolor bordowy po lekkim dzwonie ale z certyfikatem na ramę - cena ok.14000 PLN - czy mółby ktoś z Warszawy co mieszka niedaleko to sprawdzić?

1. O komisie na Bema to juz legendy chodza po miescie jaki jest trefny...

2. W Warszawie i okolicach jest ponad 10 komisow -http://www.motoindex.pl/km/komisy.php3

3. Jeszcze raz spojrzyj na pkt 1 i sie zastanow

 

PS a jak znajdziesz cos w okolicach Wa-wy poza Bema to moge oblookac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzyskalem pomoc w ogledzinach od Siwego, jesli sprzet bedzie na poludniu Polski tez moge podjechac ogladnac, oczywiscie moge opisac tylko obiektywnie sprzeta, bo sam sie nie znam super na mechanice mimo rozlozenia i zlozenia emki do podstaw, poprostu nie znam jeszcze wszystkich "kruczkow".

ps. z tym ogladaniem to tak do 100 km najdalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzesiek

Pomysl mi sie bardzo podoba tylko jest jedno ale narazie sie wszyscy deklaruja ze beda pomagac ale pozniej jak chetnych do kupna bedie wiecej to juz nie kazdemu bedzie sie chcialo ogladac po kilka motocykli na tydzien jeszcze dla kogos kto mieszka 500 km dalej.Ja moge pomoc w Krakowie przy ogledzinach moto ale odrazu mowie ze znam sie tylko na mechanice simsonow(i to jeszcze slabo) i nie zawsze bede mial czas ale raczej moge sluzyc pomoca.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł!!!szukam obecnie moto(HONDA CBR600 z 2001r)i wkurza mnie naprzykład to że gość pisze stan salonowy więc zapycham 400 kilosów aby już praktycznie go kupić a tu okazuje się że moto w 95% po dzwonie licznik cofnięty o jakieś 15.000tyskm itd.Jestem z Wawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...