Skocz do zawartości

!!!POMÓŻCIE WSZYSTKIM W ZAKUPACH!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!!

 

Mam na oku enduro, ale problem w ty że jest w Warszawie (ja mieszkam na południu Polski) !!! Motocykl to kawasaki klx ;) Mógłby ktoś z grupowiczów go zobaczyć (ktoś kto się trochę zna na motocyklach) !!!! Mam dosyć jeżdżenia i tracenia kasy na paliwo, żeby oglądać trupy które miały być w idealnym stanie :)

 

Moto stoi w Warszawie w dzielnicy wawer (reszta informacji na maila) !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomozcie kupic!!!!

Jawa 350 83r Chrzanow

Szukam swojego pierwszego moto- wiec nie mam pojecia zbytniewgo o jezdzie i kupowaniu

 

Ktos moglby ojechac zemna i obejrzec sprzeta??Jestem z krakowa-za pomoc oczywiscie sie odwdziecze :D dysponuje samochdem :D

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=20457705

 

 

z gory dziex za odzew i wsyzstkie komenatrze dotyczace tej aukcji

 

Okropnus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Popieram pomysł !

Ja jestem z woj. lubelskiego, mam cyfrówke i jak cos to chetnie pomoge. Do Lublina mam 80km, jak bede to po moge looknac, ale na mechanice nie znam sie kompletnie. Sam poszukuje SUZUKI GSF 600N Bandit '97/'98 rok kolor najlepiej czarny z małym przebiegiem. Chciałbyc sciagane najlepiej. Moze ktos zna dobrych importerow motocykli z zagranicy.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość getti1991

hey ludzie...jestem zainteresowany kupnem motoroweru...jakiegos tańszego....

Po pierwsze niewiem gdzie dac ogłoszenie....a po drugie ile byście dali za ogara z dokumentacją...

do wymiany simeringi swieca zaplonowa gaźnik i zapłon do regulacji???a i jak bym malowany to bomble wyskoczyły..i tłumik nijestes najlepszy...koła dwa kąplety ale ze starości to lepiej wymienić..ile jest wart waszym zdaniem ten ogar???ale jeździ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Odklejam ten temat.

Powody:

- większość ludzi zamiast tutaj zamieszcza prośby o oblukanie grata w dziale "Co i jak kupić" po prostu

- takie prośby rządzą się innymi prawami, niż giełda sprzedaży moto, która funkcjonuje jako jeden temat, za to czytelny i chętnie oglądany

- za dużo tych przyklejonych tematów w tym dziale jest.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...