Skocz do zawartości

Nowy sprzęcik - Honda Cr 250


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zapomniałem się pochwalić! :) mam juz moto od polowy października ale dopiero od tygodna śmigam, bo robiłem remoncik generalny (ehh to czekanie za częściami) ale opłacało się! Przesiadłem się na Cr z Dt 80 no i różnica jest spora. Niżej zapodaje fotke nowej miłości :banghead:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie w końcu to motywowaliście mnie do prac nad tym sprzętem :banghead:

 

Co do wrażeń to jest to bardzo przyjemny motocykl, ciagnie od poczatku do końca w połowie manetki podnosi kółko, nawet na 5 biegu ma ochote się poderwać, zawieszenie bez porównania do dt (oczywiście lepsze :) ) Jedyny minus to to że lubi sobie chlupnąć paliwka ale w koncu coś za coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Fajna sprawa, miałem kiedyś CR125, ale to nieporównywalna sprawa zupełnie.

CR250 wybacza o wiele więcej błędów, jest łagodniejsza w prowadzeniu i ma się nad nią większą kontrolę.

Jaki masz roczniki? Sądząc po stalowej ramie gdzieś poniżej 99 roku?

Aha - łańcuch pewnie będzie trzeba wymieniać, patrząc na zdjęcie. Jak będziesz zmieniał to kup porządnych zestaw Renthala, z aluminiowymi zębatkami. Koniecznie aluminiowymi, jeżeli chcesz dłużej łańcuch potrzymać.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to rocznik 96, łańcuch jest nowy na foto, tyle że robiłem fotke jak koło było luźne bo miałem aparat tylko na 5 minut :) naciag mam juz w porzadku, łańcuch mam RK a zebatki Talon - tył aluminium, chcialem kupić Renthala ale nie kupiłem z bardzo prozaicznego powodu, nie mialem kasy. Dopwowadzenie Hondy do super stanu technicznego wyniosło mnie 2200zł - to koszt części i olejów, wiec sie wykosztowałem, a wszystko składałem sam. Renthala sobie sprawie jak ten się zużyje :banghead:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CR250 wybacza o wiele więcej błędów, jest łagodniejsza w prowadzeniu i ma się nad nią większą kontrolę.

Jak tu sie gaz zatnie w lesie to trzeba tylko patrzeć gdzie cieńsze drzewa rosną :mrgreen:

Nie wiem czemu ale mnie cr 250 potrafiała bardziej wymęczyć niz cr 125, ale do jazdy w lesie cr 250 nadaie sie bardziej bo nie treba jej tak ostro nakreć np na jakies podjazdy i ma wiecej położeń gazu niż 125 ( ta maiła tylko on i off) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też oczywiscie gratuluje chociaz wiedzialem juz wczesniej :banghead:

jak dla mnie cr 250 to bestia ale jeździ sie super. zawieszenie mi sie bardzo podoba i super pozycja. jak odkręcałem do oporu to niewiedzialem co sie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...