Skocz do zawartości

SUZUKI RGV 250


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt jest super ale nie dla amatora.

To wyczynawy motocykl wyścigowy tylko ze światłami.

Cena ciekawa , w opisie dużo różnych cyferek poza przebiegiem.

Przed kupnem sprawdź w Suzuki cenę tłoków wraz z cylindrami, zaworów wylotowych i korbowodów.

Jak masz na te części kasę to kupuj a osiwiejesz z radości.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lepiej przemyslec dwa razxy niz wpakowac sie w niezle go*** lub sie zabic na pierwszym lepszym

Adam a co mi polecasz??

 

Ja nic nie polecam, bo kazdy podejmuje wlasne decyzje i potem sam za nie odpowiada ;))), a ja o tobie nic nie wiem. Ogolnie cos co cie nie zabije fizycznie ani finansowo - RGV moze to zrobic na oba sposoby za jednym zamachem.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze cena ma cos wspolnego ze stanem moto, silnik wyzylowany i pewnie juz sie konczy,co nieznaczy ze juz niejezdzi.....

 

a tak na marginesie> w rgv niepowinien byc widelec upside?w opisie jest napisane ze jest upside,a na fotach jest zwykly...moze zle widze...

 

co do mocy to bez przesady 60 km to niejest az tak duzo, fakt ze maszyna lekka,ale jak ktos ma pojecie o moto to da rade...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! To jest motocykl starszej generacji niz upsid-down. Jednak to motocykl raczej kolekcjonerski niz do normalnej jazdy z powodow podanych wczesniej przez kolegow. Po prostu koszty ewentualnych napraw napewno kilkakrotnie przewyzsza koszty motocykla. Bardzo czesto urywa sie w tym motocyklu korbowod , szczegolnie podczas ostrej exploatacji, a jak ostro nie traktujesz RGV to wogole nie jeździ. Poza tym koszty utrzymania sa duze , bo motocykl wymaga "troszke "benzynki no i olej tylko fuul syntetyk do dwusuwu .Za 4 tys. poszukaj lepiej jakiegos 4-suwa 250-500, w dobrym stanie tech. a nie pakuj sie w exponat- ktory bedzie wiecej stal niz jezdzil.Jednak widzialem na wlasne oczy ciekawą przerobke RGV 250- RGV z silnikiem DR 800 Big . To naprawde bardzo fajnie jezdzi no i ten dzwiek 1 -cyl. cztreosuwa:-))). Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl wg mnie swietny ,ale nie nadajacy sie do codziennego użytku ;)

sam nawet poluje na wersje 500 , lub yamahe rd500 , niestety ceny tych egzemplarzy dorównuja vtr sp1 ;) , a taki motocykl mimo 20 lat może skopac d** dresiarskim szejsetką :twisted:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...