Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Tak jak napisałem wyjazd po 1-ym, może być 2 lub 3 do dogadania. Chce zwiedzić troche słowackich zamków, pojeździć górskimi drogami, a nie jest to jakoś tragicznie daleko od Polski 100-200 km od granicy. Powrót po 4-6 dniach. Kto chce może sie przyłączyć po drodze.

Co do tworzenia grupy, to poprostu należy działać i tyle.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Hil

Edytowane przez Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Co do łączenia się i łączenia... . Prosta propozycja:

pomiędzy 01-09 lipca planuję trasę na swoim VN 800:

z wielkopolski na Cieszyn dalej zamki na słowacji i powrót.

To czy wyjazd i powrót będzie dzień, dwa przesunięty można dogadać i trasę też możemy zmodyfikować.

Jak ktoś na VN chce się przyłączyć, serdecznie zapraszam. Można też przejechać część trasy, lub ją zmodyfikować w zależności od tego co ciekawego zobaczymy po drodze.

Zamiast gadać, może by gdzieś pojechać razem?

Pozdrawiam i zapraszam

Hil

 

min. chcę odwiedzić:

 

http://www.spisskyhrad.sk/pl.html i http://vratna.hej.pl/atrakcje/za_boj.htm#za

 

chyba fajne?!

 

Witam,

szkoda Hil, że piszesz o b. fajnym wyjeździe tak późno - chętnie bym się z Tobą wybrał (i pewnie nie tylko ja), ale proza życia codziennego nie pozwala na taki spontan. Mam propozycję, piszmy na bieżąco o tego typu wyjazdach, może w przyszłości coś z tego wypali i będziemy mogli wspólnie napić się wódeczki :buttrock: wieczorkiem przy ogniseczku.

Kumpel i ja (z naszymi kobietami) wybieramy się nad Solinę koło 15 lipca na tydzień. Wyjeżdżamy z Łodzi – jak ktoś ma ochotę się przejechać – zapraszam.

 

 

 

 

Witam,

szkoda Hil, że piszesz o b. fajnym wyjeździe tak późno - chętnie bym się z Tobą wybrał (i pewnie nie tylko ja), ale proza życia codziennego nie pozwala na taki spontan. Mam propozycję, piszmy na bieżąco o tego typu wyjazdach, może w przyszłości coś z tego wypali i będziemy mogli wspólnie napić się wódeczki :buttrock: wieczorkiem przy ogniseczku.

Kumpel i ja (z naszymi kobietami) wybieramy się nad Solinę koło 15 lipca na tydzień. Wyjeżdżamy z Łodzi – jak ktoś ma ochotę się przejechać – zapraszam.

 

witam ponownie,

po zmasowanym ataku moich przyjaciół na moją skromną osobę :D zostałem zmuszony do napisania sprostowania, a oto ono:

OCZYWIŚCIE, ZAPROSZAMY WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW !!!!

nie tylko vn-owców, hopperowców i inne "wolne" nację, ale również "ekstremalnych" kolegów, dla których życie zaczyna się powyżej 200 km/h, jeżeli tylko będą chcieli jechać z nami i przez chwilę nie wykorzystają mocy 140 KM i wyżej.

szczególne pozdrowienia dla "zielonych" ZX i Panów z ekipy Kawasaki Łódź!!!

pozdrawiam

Edytowane przez hary kapuchan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jestem już po wakacjach i urlopu brak :icon_mrgreen:.

Mam jednak nadzieję, że wyjdzie nam jakieś spotkanie w centralnej Polsce. Wczesną jesienią może?

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko który gość - ten co mu 120 km/h za mało na plastiku, czy ten który goni 140 na chopperze???

jeździłem ze ścigami - ale to kwestia dogadania, żeby nie było takich sytuacji - i nie ma tragedi :icon_mrgreen:

Czasem szybciej się poleci czasem trochę odskoczą i późiej zwalniają, ale ogólnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj Hil!

 

Miałem wielką nadzieję, że dołaczę do Twojej wyprawy na Słowację, tym bardziej, że jest to ode mnie "rzut beretrm". Niestety mój dysk dalej mnie uwiera i z utęsknieniem patrzę jak sezon motorowy powoli przekracza półmetek. Niestety jeszcze teraz nie mogę jeździć, ale liczę, że może za tydzie dwa ból w plecach minie ...

Napisz proszę, jak Ci się udał wypad. A może jeszcze ktoś z "rodziny Vn" był z Tobą?

 

Pozdrowienia dla Ciebie i wszystkich śmigających na dwóch kółkach.

 

Maryanek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

100% udany. Przejechałem 2200 km sam, mogę polecić dwa dobre noclegi lub podpowiedzieć co warto zobaczyć, a na co uważać biedniejszej części Słowacji przy granicy ukraińsko-węgierskiej. Dużo oglądania i pokonywania małych krętych dróg by wspiąć sie na przełęcze. Kawasaki VN 800 Drifter spisał się bdb, choć napewno nie jest to motocykl do pokonywania tego co mu czasem zaserwowałem.

 

Następne planowane wyjazdy to:

 

1. 10-13.08 Francja, krótki przejazd do znajomych w pd Francji.

2. 28.08.-03.09. może Litwa-Łotwa-Estonia do Tallina.

 

 

Pozdrawiam i zapraszam

 

 

Hil

Edytowane przez Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Polsce też łaska, ale nasze zamki w większości już zwiedzałem. Powrót wiązał się też ze zwiedzaniem w Naszym kraju, ale jesli ktoś ma fajna propozycję, chętnie sie przyłączę.

 

 

Pozdrawiam

 

Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie posiadacze VN-ów.Jestem z Kalisza ,posiadam VN 750,za tydzień może 2 będe miał złożony motocykl.Po 1,5 roku szukania wałków rozrządu kupiłem cały silnik i mechanik(już trzeci) wymienia.Przy okazji zgineło pare rzeczy np(osłony plastikowe boczne,popychacz sprzęgła).Jeżeli macie na zbyciu-kupię lub namiary gdzie kupić to dajcie znać.Pozdrawiam.Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...