Skocz do zawartości

No i mnie wypadek nie ominął :(


wawrzyn15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Qrde, wspolczuje ;).

Ale naprawde z takiej predkosci to mysle, ze miales wielkie szczescie. Bo nie dosc, ze Tobie nic prawie sie nie stalo, to motocykl "tylko" szurowal po asfalcie. Gdyby zaczal koziolkowac, to moglbys rozgladac sie za nowym GSem...:/

Cale szczescie, ze jestes caly!

A na allegro jest GS na sprzedaz w czesciach - moze te pojedyncze uszkodzone bajtle kupisz z tamtej aukcji?

 

Pozdrawiam

 

PS

A z tego co piszesz wynika, ze zlapales mocne shimmy. A z tego wydostac sie jest naprawde trudno :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Qrde' date=' wspolczuje ;).

Ale naprawde z takiej predkosci to mysle, ze miales wielkie szczescie. Bo nie dosc, ze Tobie nic prawie sie nie stalo, to motocykl "tylko" szurowal po asfalcie. Gdyby zaczal koziolkowac, to moglbys rozgladac sie za nowym GSem...:/

Cale szczescie, ze jestes caly!

A na allegro jest GS na sprzedaz w czesciach - moze te pojedyncze uszkodzone bajtle kupisz z tamtej aukcji?

 

Pozdrawiam

 

PS

A z tego co piszesz wynika, ze zlapales mocne shimmy. A z tego wydostac sie jest naprawde trudno :/[/quote']

 

 

juz wyslalem gosciowi wiadomosc i czekam na odpowiedz...chociaz jak zazyczy sobie cene tak jak kiedys (chcialem kupic klapke przykrywajaca tylne klocki i zazadal za to 50zl) to podziekuje...niedlugo motobazar...

 

zastanawiam sie jeszcze jak jest z tymi kierunkami..czy nie pourywalem zadnych kabli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczucia dla Ciebie... najważniejsze że chodzisz i oddychasz... bo przy 8 pakach na budziku różnie mogło się to skończyć... Trzymaj się i zrób badania... bo np. wstrząs mózgu może dać objawy po kilku godzinach wiec skoro to ni ekosztuje to wal do lekaża (a nóżwidelec jakie odszkodowanie będzie :mrgreen: )

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh wawrzyn i ja Ci z wszystkimi współczuje

z jednej strony szkoda ze odrapałeś solidnie motorek, ale z drugiej może to i lepiej że tylko tyle się wydarzyło :roll:

 

nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - tak mówią

co do kierunkowskazów to teraz możesz pomyśleć nad małą modyfikacją bardziej sportową 8) :

 

http://www.gstwin.com/shortstalks.htm

 

powodzenia w naprawach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrwa, jak ja nie lubie słuchac o wypadkach i szlifach spowodowanych złym stanem dróg w naszym piknym kraju ;) już wiele osób niepotrzebnie przez to straciło kase, zdrowie a może nawet życie. mi też pare $ przez to poszło.

nie przejmuj sie, wyklepiesz moto i bedzie jak nowe. oby tylko z Tobą było wszystko oki. mnie to tej pory czasami bark napierdziela ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, oby był to najgorszy wypadek, jaki ci sie przytrafia. Nigdy już nic więcej! Dobrze, że się skończyło w miare spokojnie. Motocykl - da się zrobić, części organizmu nie wymienisz. Cała zima na naprawy, a wiosną - do zobaczenia na drodze.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego wszystkiego pragne tylko dodac ze gdy lezalem na poboczu obok motocykla...to zatrzymal sie tylko jeden samochod zeby pomoc mi podniesc sprzet i spytac co sie stalo...motor caly czas lezal na boku bo nie umialem go podniesc i nikt nie raczyl mi pomoc...dziekuje temu jednemu facetowi z zoltego wartburga..

 

Otóż to. W lipcu wracałem z 2 kumplami ze zlotu ze Słowacji. Ja jechałem pierwszy. Był bardzo brzydki zakręt w prawo' date=' generalnie łagodny, ale paskudny, bo spad jezdni był na zewnątrz i wypadało sie z zakrętu na przeciwny pas. Ostatni z nas (najmniej doświadczony) wystraszył się, nacisnoł hamulec i wyleciał z drogi do rowu. Nic mu się nie stało, w sprzęcie też straty niewielkie.

Ważne jest to, że zaraz za nim jechał niebieski ciankol i widząc jak się gość na moto wywala (myśmy nie widzieli - byliśmy już za następnym zakrętem, gdzie czekaliśmy) nawet nie zwolnił, poprostu sobie pojechał.

 

Ogarneło nas ogólne wku***enie. Szkoda słów.

3majcie się[/quote']

 

Najsłabszy powinnien jechać pierwszy, a grupa powinna dostosować prętkość podróży do najsłabszego.

 

Wawrzyn15 szkoda motoru, ale najważniejsze że tobie nic się niestało.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobrze, że nic Ci nie jest. Moto się naprawi, gdyby nie ten przytarty dekiel to praktycznie szkody minimalne.

Jak poskładasz sprzęta do kupy to wstaw amorek skrętu - najtańszy nówka w larssonie to wydatek ledwie nieco ponad 200 zł, a za firmówkę używaną zapłacić jakies 350 zł. Możesz też założyć crash pady. Ja założyłem, choć też mam nakeda, a nie obudowanego plastika. Może to i nie wygląda "wyścigowo", ale ma właśnie chronić dekle.

Zainwestujesz i już Ci kierownica nie będzie trzepotać a crashe ochronią silnik.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna tez zalozyc gmole...do GSa juz gdzies widzialem...chociaz crash pady to tez dobre rozwiazanie...

 

dekiel silnika moge dostac od reki za 120zl...gorzej troche z ta plastikowa obudowa zegarow...zupelnie nie mam pomyslow gdzie tego szukac....gdyby ktos mial do tego dostep to goraco prosze o informacje..

 

wrzucam jeszcze obiecane fotki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...