Skocz do zawartości

Kupiłem nowego DT-ka :D


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

 

Jescze dokońca nie wyzdrowiałem, a już kupiłem nową Yamahe DT125. Motorek jest bardzo zadbany jak na 97 rok i dałem za niego jedyne 5300zł i do tego jest zarejestrowany na motorower :twisted: To duży plus dla mnie, bo nie opłaca mi się robić A1 na rok. Pośmigam sobie Dt-kiem jeden sezon i później kupie cioś lepszego.

Teraz jeszcze mam noge w gipsie więc moge siedzieć sobie spokojnie w garażu i zająć się odblokowywaniem go. Przeczytałem już chyba wszystkie posty Strzałka na temat blokad w Dt i tylko jeszcze nie wiem gdzie dokładnie jest blokada na filtrze powietrza i jak ją zdjąć. A no i jeszczze nie wiem gdzie się zaopatrzyć w dysze o rozmiar większą.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem już chyba wszystkie posty Strzałka na temat blokad w Dt i tylko jeszcze nie wiem gdzie dokładnie jest blokada na filtrze powietrza i jak ją zdjąć.

Jak djemiesz siedzenie to bedziesz miał na filtrze taka płaska rurke. trzeb ja zdjąc. To jest tłumik szmerów ssania czy jakoś tak i po odblokowaniu warto go zdjąć. Poaztym zmnie sie dzieki temu odgłos pracy silnika na troche grubszy.

Co do dysz to ja rozwiercałem je delikatnie spiłowanym wiertełkiem. Dokładne wymiary dysz sa podane na www.dt125.de a dysze poszukaj gdzieś gdzie mają dynojeta ale w jakikś servise albo sklepie motocyklowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie nie powinno się martwić upadkiem z konia (motocykla) powinno się spowrotem na niego wsiąść tak jak zrobił to Strzalek_t

Jeździłem nawet z nogą w gipsie i przed artroskopią w dzień kiedy sprzedawałem.

Narzie jestem bez motocykla ale mam nadzieje, że to sie szybko zmieni. ;) ;) ;)

Enduro boy bedziesz miał jakąs rechabilitację?? bo mi teraz chcaą więzdało rekonstruować a to oznacza 1,5 miecha znowu o kulach, 1,5 w stabilizatorze i 1,5 meiciąca rechabilitacji.

Życze szybkiego powrotu do zdrowia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...