Skocz do zawartości

Cbr 600f1 da rade postawic na kolo czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie do uzytkownikow ef jedynki poniwaz zamierzam ja kupic. Mianowicie czy da sie ten sprzet postawic na tyllnie kolo czy raczej tak jak w gsx600f bedzie to trudne.

(odrazu zaznaczam ze nie bedzie to moj pierwszy sprzet )

 

 

pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ef jedynki poniwaz zamierzam ja kupic
zainteresowany hondą mbx
- z Twojego podpisu

???????????????? prosze o wytłumaczenie :mrgreen:

nawet 50 cm da sie postawic na gume, tylko to zależy od umiejętności raidera:) niektórymi sprzętami robi sie to łatwiej, niektórymi trudniej. jak sie pogrzebie na forum to można wylukac zdjęcie goldwinga na kole :P :P

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do uzytkownikow ef jedynki poniwaz zamierzam ja kupic. Mianowicie czy da sie ten sprzet postawic na tyllnie kolo czy raczej tak jak w gsx600f bedzie to trudne.  

(odrazu zaznaczam ze nie bedzie to moj pierwszy sprzet )

 

Kupujesz sprzęt tylko z takim założeniem, żeby na gumie jeździć :?: :mrgreen:

A co z innymi walorami uzytkowymi :?: :mrgreen:

 

Pozdrawiam :P

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za ten podpis jest bardzo stary i go nie zmnieniłem

 

W poscie chodziło mi bardziej o to czy łatwo da sie ja postawic na gume(bo wiadomo ze kazdy sprzet sie da). A informacje o innych własnosciach uzytkowych mnie nie interesuja bo juz je znam :P

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zlaeży co dla kogo znaczy łatwo!?

Jeśli jesteś zielony jesli chodzi o jazde na gumie to podejrzewam napewno z początku możesz mieć troche problemów(zależy jak dobry rider z ciebie i jak czujesz sie na motorku).

Nie jest to maszynka która idzie na gume ot tak kiedy tlko szofer ma ochote- trzeba troszke umiejętności w to włożyć i da sie popylać na jednym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gsx600f bedzie to trudne.

Pooglądaj foty białego z 4um to zmienisz zdanie. :mrgreen:

Zrobić fotkę z kołem w górze to nie problem... Sam mam taką a na gumie jeździć nie umiem (30-40m ale to nie jest guma... :buttrock: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co waszym zdaniem jest najlepsze do cwiczenie gumy? Zakladam ze musi to byc cos leciutkego, mocnego,z mala odlegloscia miedzy osiami no i pewno wyposazonego w jakies crash pady :mrgreen: , moze jakies 400 cm..... na czym zaczynaliscie????? a moze najlepiej wprawic sie maxymalnie na rowerze??????

 

ed:

sorry juz sobie znalazlem :oops:

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...4&highlight=gum

 

ale moze sie pochwalice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nauki to polecił bym wszystkie supersporty powyżej 600 i rok powyżej 2000roku... Ew stare CBR 900RR.. moc minimalna to ok 100 koników... Rower odpada... ja umiem gumkę na rowerze zajebi*cie a na moto maks co przejade to 50m... :/ za to moj kumpel nie potrafi na rowerze w ogóle ale na R1 łoji gumki do 3 biegu i do 220km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...