Skocz do zawartości

Czy do takiego malowania doczepią się niebiescy?


Rob Roy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle, to po co Ci takie nieco denne moim zdaniem lakierowanie :?:

Nie lepiej zainwestować w porządny aerograf, który nie dość że cieszy oko Twoje i gapiów, to jeszcze policja nie będzie się Ciebie czepiać :?:

 

Pozdrawiam :P

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nic Ci nie zrobią. Co prawda jest przysłowie, że daj mio człowieka, a znajdę na niego paragraf, ale olej to.

Maluj, masz fajny pomysł i nieźle do busy pasuje. Po co się stresujesz?

Jak policja będzie coś mówić, to możesz im powiedzieć jedno - podoba się? to se róbcie fotki do prywatnych albumów, nie podoba się? To jazda łapać złodziei, a nie zajmować się takimi DUPERELAMI!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to po co Ci takie nieco denne moim zdaniem lakierowanie :?:  

Nie lepiej zainwestować w porządny aerograf, który nie dość  że cieszy oko Twoje i gapiów, to jeszcze policja nie będzie się Ciebie czepiać :?:  

 

Pozdrawiam :P

 

Witam :P

Wierz mi szukałem wiele :P , ale nic mi nie przypadło do gustu, chyba że masz jakiś fajny pomysł?

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak napiszę sobie POLTI, POLICIE, POLICIA, POLIZEI, POLICIJA, POLIISI, GENDANMERIE, CARABINEROS, AN GARDA, POLISE, POLIS, BELUGYMINISZTERI (tego nie jestem pewien :buttrock:) to też mnie ukarają?? myślę że tylko o POLICJA mogą się doczepić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawnie nic zrobic nie moga za ten napis ale ....

Mozesz zaplacic mandat za:

 

1. Brudne swiatlo

2. Zabrudzona rejestracje

3. Lysa opone :buttrock:

4. Wepchniecie sie pomiedzy samochody przed swiatlami

5. Jazde stwarzajaca zagrozenie w ruchu ulicznym ...

6. itp... itd...

Wszystko zalezy na kogo trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja tam głosuję, by został napis POLICE. Nic się nie pękaj, bo w kodeksie drogowym, jest bardzo jasno sprecyzowane jak nie może wyglądać auto i moto, by nie brano ich za pojazdy uprzywilejowane. Więc maluj spokojnie i do zobaczenia gdzieś na trasie! Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...