Skocz do zawartości

[K] Suzuki Bandit 1200S


Qadrat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię Bandita 1200 z owiewką, tego kanciastego co był do 2000 roku. Najważniejsze żeby nie miał połamanych plastików. Technicznie może być do dopracowania. Nie mam określonego budżetu, jak coś masz do sprzedania to napisz szczerze i uczciwie w jakim jest stanie i co do zrobienia to wtedy uzgodnimy cenę.

Jak posiadasz tego poliftowego na nowszej owiewce to też możesz napisać, zastanowię się, pomyślę i może coś z tego będzie. Ale pierwszeństwo ma ten starszy, to takie moje niespełnione marzenie z dawnych lat i chcę sobie takiego wyszykować na ładną perełkę.

Najlepiej coś w promieniu do 200 km od Łodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że jeszcze jakiś czas nie będzie na nie hype'u 😉 i jak coś odłożę to jeszcze wrzucę olejaka do garażu

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, konrad1f napisał:

mam nadzieje, że jeszcze jakiś czas nie będzie na nie hype'u 😉 i jak coś odłożę to jeszcze wrzucę olejaka do garażu

O dziwo Bandity są jeszcze w normalnych cenach czego nie można powiedzieć o starych olejakach GSX-R. A ja w 2006 roku sprzedałem 1100 z 1988r w świetnym stanie za 5000 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Qadrat napisał:

Kupię Bandita 1200 z owiewką, tego kanciastego co był do 2000 roku. Najważniejsze żeby nie miał połamanych plastików. Technicznie może być do dopracowania. Nie mam określonego budżetu, jak coś masz do sprzedania to napisz szczerze i uczciwie w jakim jest stanie i co do zrobienia to wtedy uzgodnimy cenę.

Jak posiadasz tego poliftowego na nowszej owiewce to też możesz napisać, zastanowię się, pomyślę i może coś z tego będzie. Ale pierwszeństwo ma ten starszy, to takie moje niespełnione marzenie z dawnych lat i chcę sobie takiego wyszykować na ładną perełkę.

Najlepiej coś w promieniu do 200 km od Łodzi.

 

 
branding-video-negative.svg
ZAMKNIJ

Jak będziesz miał coś na oku w okolicach mojej parafii, daj znać. Temat nie jest mi obcy, więc podjadę obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania Bandziora 1200S z 2005 r. Mam go od nowości. Silnik do naprawy. Służę wszelkimi informacjami.

Pozdrawiam,

Hubert

https://www.otomoto.pl/motocykle-i-quady/oferta/suzuki-bandit-suzuki-gsf-1200-s-k5-polski-salon-jeden-wlasciciel-ID6FRsjZ.html?isPreview=1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

czyli temat nieaktualny chwilowo, odłożony w czasie 😛 dobrze wiesz, że to nie to samo 😛

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2024 o 23:18, konrad1f napisał:

czyli temat nieaktualny chwilowo, odłożony w czasie 😛 dobrze wiesz, że to nie to samo 😛

No 1250 to nie to samo, niestety. Obejrzałem 4 sztuki olejaków i była tragedia, ceny kosmos a sprzęty tak naprawdę nadawały się do rozebrania i robienia wszystkiego jak leci żeby tym bezpiecznie jeździć. O doprowadzeniu ich do stanu "kolekcjonerski jak nowy" to bym chyba musiał poświęcić z pół roku i budżet by się zamknął w kwocie może z 18 000 zł pod warunkiem, że przy motocyklu dłubał bym sam.

A z tym 1250 wyszła taka historia, że przez znajomego z Niemiec doszła do mnie wieść, że pewien starszy osobnik nosi się z zamiarem sprzedaży 1250. Pierwszy właściciel, 2010r, na liczniku 12 000 km, wszystko udokumentowane, co roku w Suzuki na przeglądzie i serwisie, co roku nowy olej. Jeszcze napęd oryginalny. Tanio nie było ale to naprawdę wygląda i pracuje tak jakby dopiero co z salonu wyjechało. Zdjęć nie mam, będą jak go przywiozę od brata. 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...