Skocz do zawartości

Nowe przepisy dotyczace Prawa Jazdy iwaluty jakie EU zamierza wprowadzic w Europie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

EU szykuje sie do zrujnowania i zniewolniczenia zwyklego obywatela. 

Prowatemazdzone sa obecnie obrady na temat PJ. Zaszczytnym celem jest zminizalizowanie ( do zera ) wypadkow drogowych. Troska o zycie i zdrowie obywatela zaczyna siegac zenitu ! 

Co ma zostac wprowadzone

1. Swierzy kierowca ma miec zakaz prowadzenia pojazdow w godzinach nocnych 

2. predkosc swierzakow na drogach krajowych ma byc o 20 km/h nizsza od zawartych w prawie

3. Podobnie ma byc na autostradach

4. Zniknie kategoria " B " jaka znamy, pojawi sie inna ktora bedzie uprawniala do prowadzenia pojazdow do 1800 kg.

Itu powstaje pierwsza paranoja. Warto sprawdzic DCM pojazdow elektrycznych jakie ta sama Unia zamierza wprowadzic. Moze okazac sie wiec, ze w przyszkosci o ile nie powstana lzejsze pojazdy elektryczne, to posiadacz PJ nie bedzie mial do dyspozycji pojazdow ktore znajda sie w kategori wagowej.

5 Waznosc PJ bedzie w kilku grupach ktore oczywiscie zalezec beda od wieku delikwenta.

O ile do 50 lat wszystko pozostanie bez zmian, to juz kombinuja aby ograniczyc do lat 5 - ciu. Wisienka na torcie jest, ze aby dostac nowy dokument, przeprowadzany bezdie ponowny egzamin. 

Mnie ciekawilo by jakie beda wytyczne co do jego przeprowadzania, bo moze sie okazac, ze schody beda b. strome !

Po 60 - 65 okres waznosci ma byc skrocony do trzech lat, od 70 do dwoch lat a od 75 roku zycia egzamin co roku !

Zdaje sobie sprawd, ze  wiekszosc ktora bezdie to czytac, bedzie twierdzic, mnie to nie dotyczy, bo jestem mlody. Tak, ale kiedys czy chcesz czy nie chcesz zesterzejesz sie, a bezdie to znacznie szybciej niz Ci sie o obecnie wydaje.

Jezeli to zostanie wdrozone, to wszyscy jestesmy w czarnej doopie ( ja moze nie bo mnie jako posiadaczea kat " CE " wagowo nie bedzie obowiazywac.

Alez egzaminami .....

Auta maja byc wczesniej czy pozniej usuniete z tego padolu. U mnie na wsi zaczelo sie wlasnie od  podniesienia stawek ubezpieczeniowych od roku 2024 od 40 - 60  % ! Za DR 350 bedzie to cos kolo 15 € rocznie ale za auto do nauki jazdy jest to juz 16€ ale na miesiac. 

 

P.S. w czarnej doopie bedziemy, gdywprowadza nam digitalne / bezgotowkowe srodki platnicze. Niby nic wielkiego, bo ja np. gotowki to uzywam tylko w klubie przy oplacie za strzelnice. Ale problemem bedzie gdy, wprowadza date waznosci naszych srodkow platniczych. na przyklad 2 lata a po tym okresie kasa jezeli nie zostala wydana ( podatek Vat. do Fiskus'a ) to kasa przechodzi na skarb panstwa.

Zero odlozenia kasy czy to na starosc czy to na czarna godzine. Bezdie jak w socjalizmie, kazd ybedzie mial jak goowno roowno !

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Siemka.
EU szykuje sie do zrujnowania i zniewolniczenia zwyklego obywatela. 
...



Nic nowego, UE bez UK jako przeciwwagi do Niemiec, zmienia się w totalitaryzm. Nic nowego, znowu to samo.

Problem z CBDC jest bardziej złożony, tutaj chodzi o pełną kontrolę co gdzie kiedy i na co wydajesz, w praktyce twoja kasa przestaje być twoja. Jest to bardzo duży problem, niestety nie jest powszechnie rozumiany.

Masz posłuchaj swojego ziomala:



Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdrażanie CBDC idzie pełną parą jak widać, rok-rocznie bijemy kolejne (własne) rekordy dot. ilosci transakcji bezgotówkowych także myślę że gdzieś w `30tym roku gotówka zostanie już ustawowo "zdelegalizowana" jako środek płatniczy. Tak samo jak sami żeśmy zlikwidowali klasyczne telefony na rzecz smartfonów które ultra-dokładnie pokazują co robisz w danej chwili - włącznie ze snem.

Elektromobilność i cały ten kierunek zmian - pisałem już o tym - to kolejny aspekt nad którym wielki brat będzie czuwał.

I prawka o których się już od paru lat słyszy (takie... oswajanie, od gdzieś tam pomysłów puszczonych w eter po pierwsze ciche legislacje tego) bo to przecież wszystko dla naszego dobra. Nie wiecie ?!?!

I teraz jak zaczniesz łączyć kropki wyjdzie ci totalna kontrola wszystkiego: jak będziesz grzeczny to aktywujemy twoje środki abyś mógł sobie wynając "taxóweczkę" na jaką my ci znowu pozwolimy (czy to będzie S-klasa czy może plandeka na Krazie) i będziesz mógł jechać gdziekolwiek zechcesz... (wybierając spośród z góry ustalonych destynacji na które znowu MY ci pozwolimy czy będzie to Costa Del Sol czy jednak Irkuck).

Ale my dalej będziemy "klaskać" aż do opuchlizny dłoni z radości akceptując każdy kolejny pomysł będąc na każdym kroku uświadamiani przez takich (bubero-podobnych) co "uwierzyli"

Edytowane przez Piasek80
  • Puknij się w garnek 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piasek80 napisał:

Ale my dalej będziemy "klaskać" aż do opuchlizny dłoni z radości akceptując każdy kolejny pomysł będąc na każdym kroku uświadamiani przez takich (bubero-podobnych) co "uwierzyli"

Dlatego OTWÓRZ OCZY! Uwolnij się od systemu! Wyjedź.. no właśnie, dokąd to wyjedziesz by nie żyć w systemie? Może nikt ci nie powiedział, ale to co dookoła ciebie się dzieje to ludzie o tym zdecydowali. Więc OTWÓRZ WSZYSTKIM OCZY i przekonaj ich do tego że masz rację i ZNISZCZ SYSTEM!

 

😄 😄 

(różnica między nami jest taka że ja jestem niewierzący)

  • Lubię to! 1

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...