Skocz do zawartości

Co nam sie najbardziej podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam jednego wymarzonego który byłby super do wszystkiego, marzenie miec conajmniej dwa:

- do normalnej jazdy(oczywiście ostrej)po ulicach miasta, wypadów za miasto czy raz na jakiś czas na tor któryś ze świerzych 1000ców czyli R1, SRAD 1000 albo ZX10 (CBR1000 mi sie nie podoba)

 

-do stuntu, katowania i nauki i robienia wszelkich tricków i wygłupów jakiś Fireblade z lat 96 w góre(marzenie to 929)...albo ostatecznie jakiś SRADzik 750...

 

 

a gdyby jeszcze była moliwość mieć coś wiecej to:

- jakaś Yamaszka WR 4ro takt z dwoma kompletami kół(do supermoto i terenowej jazdy)

- jakiś pożeracz szos na wypady turystyczne i za miasto typu Hayabusa

-i...jasne że jeszcze mżna by wymyślać bo i jakiś quadzik typu raptor by nie zaszkodził itp itd...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jednego wymarzonego który byłby super do wszystkiego' date=' marzenie miec conajmniej dwa:

- do normalnej jazdy(oczywiście ostrej)po ulicach miasta, wypadów za miasto czy raz na jakiś czas na tor któryś ze świerzych 1000ców czyli R1, SRAD 1000 albo ZX10 (CBR1000 mi sie nie podoba)

 

-do stuntu, katowania i nauki i robienia wszelkich tricków i wygłupów jakiś Fireblade z lat 96 w góre(marzenie to 929)...albo ostatecznie jakiś SRADzik 750...

 

 

a gdyby jeszcze była moliwość mieć coś wiecej to:

- jakaś Yamaszka WR 4ro takt z dwoma kompletami kół(do supermoto i terenowej jazdy)

- jakiś pożeracz szos na wypady turystyczne i za miasto typu Hayabusa

-i...jasne że jeszcze mżna by wymyślać bo i jakiś quadzik typu raptor by nie zaszkodził itp itd...:([/quote']

 

napisz do Bila Gatesa moze jakis sponsoring sie nzjadzie .

 

Ja bym chcial miec albo nawet raz przejechac sie na Yamaszcze M1 Rossiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh mówią: "...umiesz liczyć- licz na siebie..." i ja sie tego trzymam.

Mój wyśniony garaż pełny motocykli niestety pewnie pozstanie w sferze marzeń... chociaż... nigdy nic nie wiadomo- trzeba wierzyć choć toszke bo to daje siłe i mobilizacje w życiu a znam osobiście całkiem sporo ludzi których na to stać i nawet by mocno nie poczuli bo nie raz w garażu mają po 10 takich autek że za dowolne jedno z nich mozna by kilka topowych litrówek kupić... więc nie ma co sie z góry nastawiać że takie marzenia nie mają sensu...:(

 

Ale to pierwsze marzenie o moich "conajmniej dwóch wymarzonych motocyklach" jest jak najbardziej realne z tym, że do spełnienia nie w perspektywie najbliższego roku czy dwóch ale za jakiś czas myśle że moze być realne... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w czasie motorbike show w zeszły weekend posadziłem zadek na 90% maszyn które były wystawione i przyznam że najbardziej przypadła mi do gustu Hondzia CBR 600RR ;) Nie wiem dlaczego ale pozycja wg mnie najlepsza, do poręczny i mały motorek ;) Ciekawe jakby to było gdyby nie stał na stojaku... :D

Drugi fajny to Honda Hornet 600 - cudzik naked! ;) Za to zupełnie nie przypadły mi do gustu tysiączki tudzież 900... Pozycja półleżąca jest fatalna, chociaż nie wiem jak się to czuje w czasie jazdy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mniie golasy golasy i jeszcze raz golasy i to takie klasyczne, a nie z ta półowiewką (czaszką).

Docelowo co kiedyś (chciałbym) to XJR1300, GSX1400 albo CB1300, a gdybym miał teraz sie na coś przesiąść to Hornet600 lub FZ6, Monsterek (ładny i V-ka, ale nieporęczny do turystyki, bo to taki bardzie caferacer) i starsze SV650 (te z okrągłymi rurami w ramie kratownicowej) ale oczywiście nie mam takich finansów, więc na razie mój GieEsik najładniejszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co sie podoba wszystko co wielkie i z wielkim silnikiem podoba mi sie Yamaha Drac star choć mam plastika podoba sie V-max i raptor Cagiwa najfajniej sie czułem na ZX12 a podoba mi się ZX10 z wyglądu strasznie sam latam GSXR1000 K4 chyba troszkę pokręciłem między tym wszsytkim jak bym miał milion dolarów to bym kupił z 5 sprzętów.

Aaaa Co pomarzyć nie można hihi

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze scigow najbardziej mi sie widzi Yamaha R1 , ale R6 jest tez zajebista ;)

Piekny tez jest Aprilla RSV, ten nowy model (Mile chyba?).

 

Z naked'ow to Yamaha XJR 1300, ale za nim moj ukochany GS 500, ktory caaaaly czas mi sie strasznie podoba :P

 

Ze skuterow ;) Peugeot Speedfight 2 WRC :twisted:

 

 

W sumie moglbym tak wymieniac, ale powiem jasno - szaleje za R1, zgwalcil bym ja przy najblizszej okazji ,ale w zyciu bym jej nie porzucil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pozycji pierwszej mam dwa motocykle: XJR 1300 oraz GSX 1400 ;)

 

Pozycja numer dwa, jako opcja dla szybkiego turysty to CBR 1100 XX, ewentualnie Hayabusa :P

 

A teraz poluję na XJ 900 Diversion i jest już bardzo blisko ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo XX spodobał i sobie takiego kupiłem. Mysłałem że jest bardzo wygodny,ale po pierwszych przejażdżkach stwierdziłem że albo owiewki źle małe japońce zrobiły, albo ja jestem za wysoki i kolanami zawadzam o nie :? . Wcześniej podobał mi sie fire z roku 98 i też sobie takiego kupiłem i tam z kolanami nie było problemów. Ale wizualnie preferuję R1 z tylnymi światłami na diodach :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...