Skocz do zawartości

problem z prądem GTR 1400


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z gtr 1400 podłączylem ładowarkę bezpośrednio do akumulatora i wyskakiwał błąd na komputerze odłączyłem ją i było wszystko ok podłączyłem przez gniazdo i pojawił się problem ze nie mam w ogóle prądu sprawdzałem bezpieczniki przy akumulatorze i pod siedzeniem no i na probówkę sa w porządku a te co nie świecą po wyjęciu tez sa w porządku nie pali się rowniez czerwona kontrolka na tablicy koło zegarów i w ogóle nie mogę przekręcic stacyjki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze naladuj aku wyjmujac go z motocykla, albo odlaczajac od instalacji elektrycznej, a potem rob proby?

Sprawdzenie dlaczego elektronika nie dziala to raczej tylko u dealera, lub w warsztacie z odpowiednim oprzyrzadowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie podłącz inny akumulator kablami do zacisków oryginalnego akumulatora, bez wyjmowania z motocykla. Nie pomyl biegunów, bez obrazy- zdarzało się wielu specjalistom-energetykom.

Edytowane przez Hun996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zacznij od naładowania aku - najwyraźniej zdech 😉 A jak Cię martwi komputer, to odłącz klemę, naładuj aku, i podłącz klemę. I daj znać. 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym jeśli akumulator jest już głęboko rozładowany i ma napięcie spoczynkowe rzędu 10,5V to zwykły tani marketowy prostownik nie będzie w stanie go naladować ze względu na zasiarczenie i wynikającą z tego wysoką impedancję.

Wysłane telepatycznie kanałem podprzestrzennym tachionowej łączności jednokierunkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...