Skocz do zawartości

MotoGP 2023


przemek96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To w końcu , ktoś mnie posłuchał, co twierdziłem, od ponda 15 lat..., żeby stawiać na młodych, a nie na siłę ganiać "w piętkę"...

Trzymam kciuki....

Mandalika, przywitała już kierowców MotoGp...

Mocny okazał sie Martinator, ale to A. Espargaro najlepiej pojechał na tym torze, bijąc rekord toru...Mistrz Pecco, słabo dopiero 16, Bestia, jeszcze chyba nie do końca sprawny 20...

Jutro od rana, a nawet jeszcze wcześniej bo w nocy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandalika, przywitała już kierowców MotoGp...

Mocny okazał sie Martinator, ale to A. Espargaro najlepiej pojechał na tym torze, bijąc rekord toru...Mistrz Pecco, słabo dopiero 16, Bestia, jeszcze chyba nie do końca sprawny 20...

Jutro od rana, a nawet jeszcze wcześniej bo w nocy 😉

 

Melduję się, bo Pecco startuje w Q1

No i Pecco nie przechodzi do Q2, przechodzi kolega zespołowy Bestia.... oj cieszy się Martinator 🙂

 

Luca Marini z nowym rekordem toru, zdobył pole position, za nim 2x Aprilia: Vinales i Espargaro

Wyścig Sprint wygrywa Martin przed Marinim i Bezecchim, Pecco 8zdobył jedynie 2 pkt.... tym samym Martinator nowym liderem Mistrzostw Świata MotoGp z przewagą 7 pkt. nad Bagnaią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoczekiwanie wyścig MotoGp, wygrywa, Pecco, przed Vinialesem i Quartararo.... Martinator był liderem wyścigu z 3 sek.przewaga nad 2 Vinalesem, ale popełnił błąd, uślizg przodu i wymeldował się  z wyścigu...

Dodam, że Pecco startował z 13 pola po nieudanych kwalifikacjach...czyli brawo Pecco 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem jednak wcześniej...kiedyś się wyśpię hahahha

Wyspa Filipa Australia...zaczynamy kolejną rundę 🙂

No i lider klasyfikacji Bagnaia znów musi przepychać się przez Q1, Martinator w formie po treningach 4 miejsce...jutrzejsze Q1, i Q2 no i Sprint race wielce ciekawe...

W niższych kalsach:

Moto3 : Munoz i Moreira w formie, ale i doświadczony Sasaki i Oncu wysoko...

Moto2: o faworytach nie będe  pisał, bo wiadomo, Acosta w formie i wydaje się, że nikt nie będzie w stanie odebrać mu tytułu, ale po treningach w końcu I. Guevara powoli się podnosi i wskoczył do Q2, tak samo jak S. Garcia....

Kurde, jutro rano główny wyścig MotoGp ...Pany 6.00 pobudka, chyba, że oglądata wsio od 23.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinator, jednak za mocno zaryzykował z tymi oponami..., ale ostatnie kółko, i wyprzedzania to mistrzostwo świata... hehhehehehe

Zarco w koncu zrobił backflipa.... a Diggia, ciekawe czy będzie jeździł w Superbikach... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ciekawe, jak z motywacją...ehhh...chyba, że na początku było tak, ehhh pojeżdżę, nauczę się torów, a w 2024 pokażę na co mnie stać, a tu zonk, i teraz jedzie na takim rozgoryczeniu trochę i wkurzeniu, nie ma nic do stracenia....w sumie to 2 sezon jeździ, ale miał chyba i bolesne wywrotki, a i ten Ducat w tym roku jest inny, niż ten na którym jezdził w 2022...

"...Bąbel, nie śpij... nie śpię..."

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto GP 3 po wyscigu. W sumie fajny, Prowadzacy, wyladowal jednak na 5 - tym miejscu, KTM wygral, Japoniec drugi, Kel trzeci Vei czwarty.

 

ÜPogoda na wyspie Filipa ujowa, jechali w duzym deszczu, mlodych jakos nie mialo ochoty siem scigac, i poszli w botanike sprawdzajac, jak daleko mozna sie po  mokrej trawie.... ( to tak nie zlosliwie ale ... )

Zaraz moto GP 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, teraz widzę, że mój post zniknął- wczoraj mu napisałem, żeby się ogarnął, bo relacjonuje na żywo wyścigi skończone kilka godzin wcześniej 😉 nawet mam powiadomienie, że mnie zacytował w kolejnej odpowiedzi, ale ktoś posprzątał, ech, dziwy panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...