Skocz do zawartości

Jaki motor kupic


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, ks-rider napisał:

WR to chba wyczynowa bez homologacji. Mysle, ze po prostuniebedzie Cie na nia stac aby ja porzadnie service'owac ! 

 

Chlopcze, daj sobie siana z ta predkoscia, bo w terenie ni liczy sie predkosc a technika, ale to zrozumiesz jak zaczniesz jezdzic !  

Swiete slowa, Janek, bylem na malym torze i Aprilia RS 125 gonilem za litrami. Fakt, zamim sie rozbuja ale jak wejdzie na obroty to juz idzie !  

 

🙂

matko jedyna!

wystarczyło abyś wrzucił w google "wr125" - to zwykła 125tka, 4T, niewysilona (ok. 15KM), standardowy "komarek" na kat. A1

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jannikiel napisał:

Jak ma podnóżki pasażera i zarejestrowana na 2 osoby to tak...Osiągi oczywiście drastycznie spadną, ale dziewczynę można podwieźć...

Ale tylko w dwA miejsca !

 

1. Do lasu 

2. Na wlasny kwadrat

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jannikiel napisał:

Jak ma podnóżki pasażera i zarejestrowana na 2 osoby to tak...Osiągi oczywiście drastycznie spadną, ale dziewczynę można podwieźć...

A taka honda xr125 bo nie wiem jak ti znalesc. czy jest 2osobowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dwuosobowa. A teraz podpowiedź skąd o tym wiem. Otworzyłem pierwsze lepsze ogłoszenie że zdjęciem i tam szukam czy ma podnóżki dla pasażera i czy kanapa nie jest za krótka.

I jeszcze o prędkości maksymalnej, pojedzie toto 104 km/h.

Edytowane przez Stefan Kowalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Stefan Kowalski napisał:

Jest dwuosobowa. A teraz podpowiedź skąd o tym wiem. Otworzyłem pierwsze lepsze ogłoszenie że zdjęciem i tam szukam czy ma podnóżki dla pasażera i czy kanapa nie jest za krótka.

I jeszcze o prędkości maksymalnej, pojedzie toto 104 km/h.

Ale te 104km jak 2osoby jada czy jedna?

I jakie wy enduro radzilibyscir kupic chcialbym zeby bylo do 10tysiecy silnik 4t i jechali powyżej 100km/h  moze być uzywane wyslijcie nazwe lub linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tego jest, najlepiej zakupić Katalog Motocykli , nawet niech będzie jakiś starszy- byle miał tam modele 125 ccm, na końcu są tabelki z osiągami...

Moja kobieta uczyła się na Suzuki DR 125- 12 KM, 105 km/h, we 2 osoby 90km/h, a spalanie 2,5 l/100 km. Silnik chlodzony powietrzem 2 zaworowy- prosty jak budowa cepa, ale nie lubi tzw palowania na zimno, musi się trochę rozgrzać, no i trzeba sprawdzać stan oleju- czasami lubi sobie łyknąć.. Kobita ma teraz Kawasaki KLX 300... Suzuki nigdy nie sprzedamy, ja tak go polubiłem, że często nim śmigałem mimo posiadana innych motocykli ( mam chyba 7 sztuk) od 50 do 150 KM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jannikiel napisał:

Moja kobieta

 

9 godzin temu, jannikiel napisał:

nie lubi tzw palowania na zimno

 

9 godzin temu, jannikiel napisał:

musi się trochę rozgrzać

 

9 godzin temu, jannikiel napisał:

trzeba sprawdzać stan oleju

 

9 godzin temu, jannikiel napisał:

czasami lubi sobie łyknąć..

sorry, nie mogłem się powstrzymać 🙂😉

  • Dzięki! 1
  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piasek80 napisał:

sorry, nie mogłem się powstrzymać 🙂😉

Ja chyba odwiedze Janka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pod jego nieobecnosc !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piasek80 napisał:

Znałem kiedyś jedną Martę... 😉

Fajne są.

Nie tylko Ty !

 

Moje Marty mialy psote w oczych ! 🤣

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ks-rider napisał:

Nie tylko Ty !

 

Moje Marty mialy psote w oczych ! 

Nie na temat, możeta se w Piwie założyć posta i tam się chwalić, kto z kim i czy było czy nie było..

Ja nie mam się czym chwalić...nuuda u mnie... tylko tyle, że od 5 lat jestem z taką, która mi pasuje i odwrotnie...

 

Do tematu:

 

Na tej Suzuki DR 125 ciężko jest jeździć po asfaltach, bo przelotowa 80- 90 to prawie każdy łącznie z Tirami chce wyprzedzać, dlatego ja ile się da to zjeżdżam na boczne, lub polne i szutrowe drogi...mam nawet kilka już obcykanych tras i daje sobie radę...np. Z Łomży w Piątnicy w lewo, potem w Nagórkach w pola, obok Mściwuj, w Kątach przecinam asfalt, potem na Łosewo, wyjeżdżam w Ptakach na asfalt, potem przez Kozioł, Wądołek, Pogobie Tylne, do Piszu, za Piszem na Nowe Guty, ale skręcam w dawnny nasyp kolejowy i wyjeżdżam w Grzegorzach, potem na Górę, Cierzpięty, Marcinową Wolę, Kleszczewo, do Rudy, przecinam asfalt i kolejnym nasypem do Upałt i wyjeżdżam albo przez Kożuchy, albo Grajwo i jestem w Giżycku hehehhehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jannikiel napisał:

Nie na temat, możeta se w Piwie założyć posta i tam się chwalić, kto z kim i czy było czy nie było..

Ja nie mam się czym chwalić...nuuda u mnie... tylko tyle, że od 5 lat jestem z taką, która mi pasuje i odwrotnie...

Janak, spoko i looz !

NA forum motocyklistow jestes !    

Pozy tym, i to sie liczy !  

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...