Skocz do zawartości

Który motocykl lepszy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 18 lat, 187cm, 90kg wagi i zawsze jeżdzę w dwie osoby (druga osoba waży 50kg i jest niska).

Szukam motocykla, którego będę użytkował prawdopodbnie przez rok, może, że się zakocham w tej maszynie.

Do wyboru mam:

Junak M12 Vintage z salonu

Derbi senda smt 125 drd (2013-2016 roczniki z przebiegiem 6000-15000km)

Pytanie brzmi:

Który z tych motocykli będzie wygodniejszy dla dwóch osób z czego jedna 187cm wzrostu.

Nie chodzi mi o szybkość, tylko o wygodę i miejsce.

Który będzie wygodniejszy i będzie miał więcej miejsca.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden !

Wygodny to sobie bobierzesz za kilka lat jak zrobisz uprawnienia kat. " A " 

 

NA razie to bedzie turlanie sie !  Smutne ale prawdziwe. 

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem który raz już podobny temat (125tka dla wysokiego, w miarę wygodna, gabarytowo najbliższa "dorosłemu" motocyklowi ) jest wałkowany i za każdym razem odpowiedź brzmi tak samo - varadero

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pantofelek1303 napisał:

Do wyboru mam:

Junak M12 Vintage z salonu

Derbi senda smt 125 drd (2013-2016 roczniki z przebiegiem 6000-15000km)

 

Jeśli te przejazdy we 2 osoby mają być na dystansach tak do 20 km to jakoś dacie radę na tych sprzętach. Ale jak coś dalej to zapomnij, pasażer będzie miał dosyć po 20 km, szczególnie na Derbi 🙂 Tam jest kiepski komfort dla kierowcy a dla pasażera komfort niemal zerowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Jeżeli chodzi o Varadero to odpada z pewnych przyczyn. A jeżeli chodzi o prędkość to mi starczy.

Aktualnie jeździmy derbi senda smt 50 (aksmalna prędkość 97kmh, przelotowa okolo 70) Wiec skoro na tym dajemy radę to 125 nam starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...