Skocz do zawartości

Moto GP 2022


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kwalifikacje za nami... cieszy postawa Ducati, odrabiaja prace domowe własciwie, chodziaż raża te pokemony na zadupkach...

Marqez jeszcze za wczesnie na hurraoptymizm, nie załapał sie do Q2, ale w sumie niezłe kwalifikacje ogolnie... ale i gleba też była...

W Moto3 , Guevara, Sasaki, Holgado, 4 Suzuki... ciekawie może byc jutro oj ciekawie....

Moto2 czekam na Q1 i Q2, ale kwalifikacje ogólnie dały odpowiedź na pytanie czy Fernandez nadaje sie do MotoGp... wg. komentatorow nie, ale pożyjemy zobaczymy...

Co do komentatorów:

zalecam badanie wzroku i wymianę okularow, komentowali zachowanie Rei w WSBK, tam wyraźnie widać specjalne poszerzenie toru jazdy- by wypchnąć Bautiego, gdyby zacieśnił i tak wyszedłby przed Alvaro, dodatkowo zblizyłby sie do Topraka, wsioczysto i ładnie, a i dodatkowo w innym ujęciu wydać jeszcze kopniakiem lewą nóżką dopomógł  Bautiemu, by napewno poszedł w tataraki....Kara wykluczenie  z wyścigu, a gdyby miał honor- oddałby wszystkie puchary - ale wiadomo jak z honorem u angoli....

Moto2:

Jak było do przewidzenia pierwszy Fernandez, potem Arenas, Dixon Lopez i Canet...i jak bylo do przewidzenia, rekordu nie było, nawet blisko rekordu nie bylo...

Teraz kolej na wyścigi.. a ja idę podejrzeć jak w Bol Dor idzie zespolowi nr 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... miałem nadzieję z tym Bol Dor, byłoby to pierwsze historyczne zwycięstwo Ducati od zgoła 40 lat ( były inne długodystansowe sukcesy później - 1985/86 - ale na innych torach)...Tym razem pech przeszkodził, zajęli 5 miejsce- i tak najlepsze od lat... jednak ciut, ciut zabrakło...

A tak nadal ostatnim zwycięskim zespołem Grau /Cannellas i motocyklem był 900 na wałkach królewskich...

Co do wyścigu, Bestia się zasadził, i w końcu wygrał, niby ucierając nosa Pecco...w sumie, ładnie się oglądało... ciekawe, czy Quartararo nie miał połamanych żeber...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak już Ducati odpadło to myślałem że Wójciki dadzą radę, ale fortepian stwierdził że ma dość tego łańcucha. 

Panigale miażdżyło wszystkich na prostej. 

Motogp... wolałbym Pecco na P1, ale lepsze 20 pkt niż wcale. Wywrotka Fabio namieszała konkretnie, sezon zaczyna się od nowa. 

BTW tak Fabio chciał żeby MM mu pomógł w walce z Ducati, to mu pomógł 😀 

Edytowane przez przemek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, ale karuzela kręci się dalej, ten weekend zapowiada się arcyciekawie, MotoGp Motegi w Japonii, oraz WSBK w Katalonii...

Japonia to raczej domena japońskich marek, ciekawe, jak MM pojedzie...ot zagadka...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem jak gupek... a tu duppp... ni ma relacji,  ni ma Moto3 F1... zaspali w tym polsatsport.pl czy co?

Dobra, u kolegi na kompie znalazłem, ale musiałem dokopywac się przez polsatsport..

 

Oooo... Suzuki tez ma pokemony z tyłu...

Czyli co nadejszl/ła era Pokemonów 😉

A co oni z tymi maskami na mordach... Nindża czy co ?

Srowidu narazie nie ma, jest putlerowojenka... to co co kaman?

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto3 w Motegi:

Izan Guevara wygrał, umacniając się w klasyfikacji generalnej na 1 miejscu, 2 w wyścigu Foggia, 3 Aymu Sasaki...Poobijany po wywrotce w WarmUpie Deniz Oncu ( musiał być zabrany do centrum medycznego) w początkowej fazie wyścigu spadł daleko, ale wywrotki uczestników, którzy byli przed nim, doprowadziły go 15 miejsca zdobył tym samym 1 pkt.

Czekam na Moto2

Ai. Ogórek wygrał, A. Fernandez 2 miejsce, trzeci Alonso Lopez... sporo wywrotek, Aron Cante prowadzący początkowo wyścig, przesadził i zaliczył glebę, po wywrotce wrócił na dalekim miejscu, ale potem znów się wywrócił...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM jako czwarty

i jeden spalony motor !

 

Wyscig calkiem ciekawy, choc niema komu kibicowac !

 

Chyba zaczne trzymac kciuki za przyrodniego brata Vale

 

🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jannikiel napisał:

Ja oglądałem, do nieudanego manewru Pecco, potem nie miałem sił..h...

Ale sepuku nie popelniles, bylosie sake napic !  🤣

 

qufa spac nie moge !

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...