Skocz do zawartości

Skrótem do funu.


lysy76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Ja to bym wlasniw chcial taki maly domek z duzym kominki m z kamienia i kominem, na dole jedna duza izba na gorze moze cos tam jeszcze ….. las, studnia, widok na góre jakąś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod, kup se adwnczera to pociągam Cię w różne takie miejsca. Zupełnie za free. Właśnie z widoczkami, górkami i jeziorami. Czasem jezioro masz tylko dla siebie, mimo pełni sezonu.  Nie trzeba kupować browaru, by napić się piwa.

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod, kup se adwnczera to pociągam Cię w różne takie miejsca. Zupełnie za free. Właśnie z widoczkami, górkami i jeziorami. Czasem jezioro masz tylko dla siebie, mimo pełni sezonu.  Nie trzeba kupować browaru, by napić się piwa.

Pomyśle …. Chociaz juz raz Cheerokasa utopilem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topienia raczej nie będzie. Choć i te klimaty nie są mi obce. Ale to na inne forum 😉

spacer.png

aaa. se pomarudzę we własnym temacie. Jako, że skrót do funu to nie tylko jazda i ładne okoliczności przyrody, czas na grubszy serwis. Na blacie prawie 95kkm więc trzeba zrobić to i owo. Zawory, wymiana płynów czy świec, trzepanie filtra- standard. Ale zdarza się że sprzęgło przeciągnie, łańcuchy rozrządu do wymiany, to postanowiłem zamówić parę rzeczy w sklepie z kateemami. I teraz najlepsze: ten sam asortyment równolegle wkładany do koszyka w pl i w sve. Nosz... zresztą, wnioski sobie sami wyciągnijcie:

spacer.png

spacer.png

Dla ułatwienia korona szwedzka po moim kursie dnia =0,375gr/1kr

 

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu że jest UE nie ma ceł.

Tylko może być inny problem. Przy zakupie musisz podać szwedzki adres na który wyślą części. Nie wysyłają po za Skandynawię.

 druga opcja: podajesz adres szwedzki😎 a odbierasz osobiście w sklepie.

trzecia opcja (droższa ze względu na kuriera): znajdujesz kogoś kto zamówi na siebie w Skandynawii, przyślą do niego, przepakowanie, wysyłka do PL. Kurierzy (Euroscandia np.) wożą dużo taniej niż dehaele czy inne upeesy.

Warto porównywać ceny za każdym razem.

IMG-20231125-WA0038.jpg

IMG-20231125-WA0041.jpg

IMG-20231125-WA0046.jpg   

Tu była akcja szybkiego odwrotu, mimo że hamak wisiał z widokiem na dolinę.

Trzeba było zadowolić się takim: IMG-20231125-WA0037.jpg

 

  • Lubię to! 1

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

IMG-20231229-111547-574.jpg

Poprzednim razem przy zmianie oleju, na magnesie znalazłem kawałek segiera. Jako, że było to jakieś 1/5 pierścienia, nie bawiłem się w poszukiwania, wiedząc że będę rozgrzebywał robotę w najbliższej przyszłości. Dokręciłem kolejne kaemy robiąc Bałkany i ponownie Skandynawię. Obecnie zrobione są łańcuchy rozrządu, ślizgi, napinacze, sprzęgło się moczy, zawory wyregulowane i inne duperele z cyklu świece, usczelniacze, półpanewki. Oględziny ujawniły gdzie brakuje zabezpieczenia (zdjęcie).

Aaa... Wywaliłem silniczek krokowy przepustnic i zastosowałem zestaw eliminujący przypadłość trzymania wysokich obrotów mimo odjęcia gazu. Wróciła normalność.

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...