Skocz do zawartości

Skrótem do funu.


lysy76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

You will probably understand this more than I do because I took the time, years ago, to familiarise myself with the xtz660 gravel (the old one). I fell. I couldn't feel comfortable or learn anything if it was too hefty. I basically set it aside after a few trips before selling it. Maybe I've always refrained from becoming mushy because I remember how terribly my bones are fusing together.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2022 o 22:45, lysy76 napisał:

Korzystając z chwili, postanowiłem oblecieć kawałek Pojezierza Drawskiego

branding-video-negative.svg
ZAMKNIJ

Wrzosy Kłomińskie już się przebarwiły:

1732390448_IMG_20220114_160922_2531.thumb.jpg.2d4b4e0d08710912489bf2d4e510e0ba.jpg

 

Trochę piaszczystych zjazdów i podjazdów:

98018443_IMG_20220114_160427_0611.thumb.jpg.5a97c7434020990fabe88a42ff0f05f5.jpg

Po ostatnich przymrozkach gleba rozmarzła

234787964_IMG_20211231_152712_7571.thumb.jpg.1f771043cdecea0ea2cc25285f9d2184.jpg

Cel osiągnięty:

Dziś

879861229_IMG_20220114_155414_0941.thumb.jpg.ecd5bdf926e55162a54ebbbbf4be82c3.jpg

i krótko po wybudowaniu:

spacer.png

 

 

 

Lysy, nie abym sie czepial, ale wolno wogole moturem do lasu wjezdzac ? Nie obawiasz sie, ze jakis mysliwy Ci doopsko odstrzeli ? 

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie znowu czepiac ale moim zdaniem w teren to naprawde cos lzejszego. Ja w PL mam DR 350. Zabawa jest prze ale niestety brakuje mi mocy. te 27 KM niestety doopy nie urywa.

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że co? Już to wyjaśniałem, nawet w tym temacie. Nie mam zwyczaju dowozić na przyczepie liścia w rejon, który zamierzam eksplorować. Jeśli ktoś nie widzi fanu w terenie na ciężkim, to niech się nie pcha. Tyle rozwiązań ilu użytkowników.

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie znowu czepiac ale moim zdaniem w teren to naprawde cos lzejszego. Ja w PL mam DR 350. Zabawa jest prze ale niestety brakuje mi mocy. te 27 KM niestety doopy nie urywa.
 


Musisz schudnąć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, KLAUDIUSZ napisał:

Musisz schudnąć emoji1787.pngemoji106.png

Hahahahahhahahahahhahahahahhahaha !

juz 15 kg schudlem. Problemem jest brak ruchu i tego zarciem nie zredukujesz. To mniej wiecej jak bym Tobie powiedzial, musisz zejsc w dol ze wzrostem !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahhahahahahhahahahahhahaha !
juz 15 kg schudlem. Problemem jest brak ruchu i tego zarciem nie zredukujesz. To mniej wiecej jak bym Tobie powiedzial, musisz zejsc w dol ze wzrostem !  
 


Nie tłumacz się, da rade


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, KLAUDIUSZ napisał:


Nie tłumacz się, da rade emoji1787.png
 

Qufa, Klod, i jak tu Cie nie lubic !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 16.01.2022 o 06:45, Dominik Szymański napisał:

Jeżdżę jeżdżę ale po asfalcie, teraz tzn w sezonie Gilerą GP800 czyli skutetkiem....

Tym do lasu nie wjadę 🙂

Wjedziesz,wjedziesz, TYle, ze moze trzeba bedzie Cie ztamtad odcholowac !  🤣

 

W dniu 8.11.2022 o 10:04, KLAUDIUSZ napisał:


Musisz schudnąć emoji1787.pngemoji106.png
 

Fakt, ale jakos nie zamierzam !  Chyba, ze przypadkiem wyjdzie a nie bzykam juz jak kiedys, wiec cieeeeeeeeeeeeeezko bedzie !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Przejechane przeszło 85kkm Wymiana regulatora napięcia, zabiłem przekaźnik rozrusznika, dojrzewam do przeróbki wtrysku (utrzymywanie wysokich obrotów) lub zakupu przepustnic. Zjadło kolektor w miejscu mocowania (użytkowanie w syfie powoduje zaleganie tam gnoju)- dorobione z kwasu. Po za tym wymiany eksploatacyjne i serwisowe.

Jest ogień. Poprawione siedzisko, zrobiony na eRkę, wywalony abs, sas, safari 50l i jeszcze parę przydatnych pierdół.

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...