Skocz do zawartości

Honda magna vf 750 custom


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moją magna 85r .Problem jest taki że przyspieszając na drugim biegu coś przeskakuje objaw jak by opona wpadała w poślizg ale to coś w silniku wydaje przy tym metaliczny odgłos czy to skrzynia czego najbardziej się obawiam lub może coś innego .Awaria tylko na drugim biegu.Jesli to skrzynia to co mogło tam paść.

IMG_20210630_183241.jpg

Edytowane przez Rambo honda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Panowie czy to prawda że w magnie z83r trzeba zciągać głowice by wymienić skrzynie biegów?

Mechanik wyliczył mi koszta 3500zł za wymiane skrzyni dodam że skrzynie już kupiłem i daje na wymiane.

Czy to czasem nie zawiele?

Edytowane przez Hubert1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby rozpołowić silnik w praktycznie każdym moto trzeba zdejmować cylindry  a to generuje ogromne koszta ( wszystkie uszczelki i sporo roboty ) więc cena wydaje się kosmiczna ale może nie być przeszacowana ....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2021 o 15:05, michoa napisał:

żeby rozpołowić silnik w praktycznie każdym moto trzeba zdejmować cylindry  a to generuje ogromne koszta ( wszystkie uszczelki i sporo roboty ) więc cena wydaje się kosmiczna ale może nie być przeszacowana ....

nie w harusach 😛

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...