Skocz do zawartości

Ocencie moją zabawke ;)


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Musze sie jeszcze raz pochwalić :mrgreen:

Wczoraj robiliśmy próbe prędkości mojej WSK.

Ja jechałem Kawą a kumpel na mojej WSK. Motocykl do proóby otrzymał typowo szosowe opony Metzeler 120 tył 100 pród.

Prędkość max to 100km/h! ;)

Niestety aparat który był przykręcony do Kawy zgasł po 5 s i nic nie nakręcił ;)

Czekam teraz na ładną pogode żeby nakcic ten wyczyn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do meritum sprawy to wsk w wersji cross zaczyna mnie kręcić.

Dopiero co wróciłem do "motocyklowania" Aprilia Pegaso, a już widzę że małym nakładem kosztów można nieźle pośmigać po górkach i nie tylko. Zbliża się zima i garaż czeka a na stronce wiele ciekawych rzeczy.

 

TAK TRZYMAJ ;) ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a z Ogara nie pospawa sie crosa ?? NIc innego do pzerubki nie mam. Chyba że mi coś doradzicie żeby sie zmieścić w 500 zł ze wszystkim, można przy takich kosztach coś skrecic czym można poszaleć po lasach?? Prosze o propozycje !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a z Ogara nie pospawa sie crosa ??

Chyba niebardzo, jak chcesz to sobie normalnie mozesz pojeździć ogarkiem po lesie.Za 500zł rozejżyj sie za jakas starą wsk moze na jakąś trafisz ,raczej jej nie przerabiaj po prostu czuj sie jak na crossie .Tylko za bardzo nie skacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie , nie wiesz jak mój Ogar zasuwa po lesie , po łąkach i innych terenach do wlasnie takiej jazdy. Po asfalcie nie jezdze , od jakiegos czasu rajcuje mnie tylko właśnie taki styl jazdy. A próbowałem skakać na Ogarze w ten sam dzien jak zacząłem urwała się śruba przy mocowania kierownicy i musialem zasuwać do domu kilosa , to i tak malo bo ja mam lasek niedaleko od domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urwała się śruba przy mocowania kierownicy i musialem zasuwać do domu kilosa

haha masz za swoje :mrgreen:

chłopie ogar się nie nadaje do takiej jazdy, to za słaba konstrukcja

możesz sobie pojeździć nim po lesie i szutrze ale lepiej nie próbuj przejeżdzać nim przez jakieś dziury i skakać bo go rozwalisz. Kup cezetkę i będziesz miał super sprzęt.A najlepiej zamiast narzekać że nie masz kasy

lepiej zacznij gdzieś dorywczo pracować (roznoś ulotki czy coś w tym stylu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... ogary poszły w las"

Jak mówi cytat ogar tylko na małą przejsżdżkę do lasu. Pamiętam z młodych lat jak było siły odpalic ogara na kopka nie było to się go pchało pod las a tam na pych żeby dziadek nie słyszał że mu ktoś ogarka ujeżdża.

Zatem jak pisał kolega nie skacz bo połamiesz ogarka i siebie.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz już mordować motocykle to dorwij się do simsona to jest zabawa a nie biednego ogara mordujesz ;)

Oj simson jeszcze słabiej nadaje się do terenu i do skoków...

widziałem kiedyś kolesia który zaczoł skakać na S 51 teraz ma juz dwuślada :mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...