Skocz do zawartości

informacje o motocyklach (modele, opinie )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wpadłem na pomysł by może w tym miejscu zamieszczać opinie forumowiczów dotyczące różnych modeli motocykli jakie mieli okazje posiadać lub nimi jeździć.

 

zamiast twozyć setki postów typu a co sadzicie o hondzie.. a o R1..... a co o suzuki gs a jak się nim jeździ?? itp itd to użytkownicy maszyn mogą ( jeśli chcą oczywiście :) ) coś o nich napisać w kontekście jak się nim jeździ czy dobry na dłuższą trasę czy nie sprawia kłopotów co się w nim najczęściej psuje czy nadaje się na pierwsze moto i co wam do głowy przyjdzie a czym byście się chcieli podzielić. może wtedy będziemy mieć lepszą wiedzę o poszczególnych modelach. a jak taka wiedza zostanie napisana raz a pożądnie to będzie ładny wartościowy temat i nikt nie będzie musiał tego samego pisać 10 razy nowoprzybyłym.....

 

zachęcam do pisania

co o tym sądzicie (jeśli zły pomysł to nie bijcie a skasujcie posta)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, z tym, że chyba lepiej w dziale Motocykle. I każdemu modelowi przypisać jeden temat, żeby sie nie przebijać przez jeden dłuuuugi, tysiącpostowy.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Po to są działy, aby w nich dykutować o konkretnych modelach motocykli.

Tworzenie tematów przypisanych konkrertnym modelom - nieywkonalne IMO.

Dlaczego? Ponieważ dopiero wówczas byłoby przebijanie się przez seeetki postów w dotarciu do konkretnej wiedzy.

Po to został stworzony podział forum na kategorie motocykli (kiedyś tego nie było), aby w KONKRETNYM dziale można było zadać KONKRETNE pytanie na temat KONKRETNEGO modelu motocykla.

Prościej się tego nie da wytłumaczyć.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... przepraszam ale też sam za bardzo nie wiedziałem gdzie to posłać......

 

no chyba że tak.... ale chciałem jakoś ładnie zebrać info na temat forumowych maszyn

 

więc może lepiej to |wyciąć| bo miejsce zajmuje. chyba że nagle będzie odzew i pomysł się przyjmie....

 

DOPISANE: 05.10.04 O GODZ 21:11 ...... OK JEDNAK TAK BĘDZIE NAJLEPIEJ JAK MÓWI .... KTO?? DOMINIK CZY Pan DOMINIK..... NIGDY NIE WIEM JAK SIĘ ZWRACAĆ DO LUDZI .... (PISZĘ TO TU BY NIE ROBIĆ CZATU)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
no chyba że tak.... ale chciałem jakoś ładnie zebrać info na temat forumowych maszyn

 

Dud

Jak pojawią się opisy - pełne i wyczerpujące - motocykli, to tylko palce lizać.

Chodziło tylko o to, aby nie tworzyć kolejnych podziałów, poza obecny - optymalny.

Natomiast wszelkie recenzje są mile widziane.

Przy czym nie ma mowy o przyklejaniu tematów, bo i tak jest już zbyt wiele przyklejonych.

Proponuję zrobić tak - jest czyjaś recenzja, puszczamy ją na forum, jest dyskusja, mija jakiś czas i przestaje temat żyć. Ale nagle pojawia się ktoś nowy z zapytaniem o ten model, a my mu - kolego, poszukaj, a znajdziesz.

I ma linka do tematu.

I ma pełną wiedzę.

I ma bonus w postaniu zapisu dyskusji.

I wszyscy są szczęśliwi.

 

Czy taki scenariusz Wam odpowiada? (jeżeli nie, upiję się na smutno :lol: ).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...