Skocz do zawartości

Na takie widoki serducho się raduje:)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Chyba rzucili kurczaki po 2,99 za kg alboi cóś.

Renato, proszę umieszczać podobne fotki w temacie założonym przez Pawła w dziale cruiser/choper, po to do diaska tamten temat został założony!!!

Nie mam już sił się powtarzać.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam - o wiele lepiej bylo jak kolo mojego akademika podjechaly motocykle - takie zwykle - uzywane , poobijane i z dusza - tak, tak - to one maja dusze , a nie sniace chromem czopery dla ludzi z haisem ....

 

moja fzr ma wiecej w sobie zycia i bardzije mi na niej zalezy niz niejednemu hd kowi na swojej kupionej bez wyrzeczen maszynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemas

zapewniam Cie że ludzie z tych fotek nie mają kasy...

zazwyczaj ciagną na kredytach i pożyczkach....

nie biorą kredytów na auta, mieszkania, meble sprzęt RTV...

a taki motocykl - to jest wszystko co mają...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny post Renaty i jak zwykle powiało nudą :mrgreen:

 

nie biorą kredytów na auta, mieszkania, meble sprzęt RTV...

 

To chyba mieszkają w jaskini,albo w jakichś przytułkach i nie wiadomo co jeszcze........

 

Super jedyne co mają to motocykl, achhh, jakie to romantyczne......pracują na nich dziadkowie, rodzice, zapewne żony i kochanki, a dzieci chodza w obtarganych i poszarpanych ubrankach, tylko po to, zeby tatuś sie dobrze bawił :mrgreen:

 

To jest piękne, to chyba nie dzieje się w Polsce :mrgreen:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujku Samo Zło (i reszta negatywnie nastawiona do HD) a co powiesz na takie historie.

 

1. Mój znajomy miał wypadek na motocyklu (z nie swojej winy) stracił nerke i skasował moto. Dostał odszkodowanie i kupił sobie HD (chyba jeźdiz nim do tej pory rok temu jak go widziałem to na zegarze miał 50 tys km z tym ,ze zegar sie przewinął...).

2.Kumpel przez 3 czy 4 lata składał w garażu u znajomego (bo swojego niema) Fat Boya (dla niezorientowanych model HD). Żeby było śmieszniej to mieszka (z rodziną) w tak malutkim mieszkanku, ze strach. Niewyobrazam sobie, zebym sam tam mógł mieszkać a co dopiero z rodziną.

3. Inny w 3 lata nakręcił ponad 45 tys. km.

 

Oczywiscie cała horda ołnerów HD za grosz nie czuje "klimatu". Ale to samo mozna powiedzieć o dużym procencie posiadaczy FZR, CBR, GSXR czy innych plastików.To samo o posiadaczach MZ czy CZ. A nawet o włascicielach Intruderów :D Chodzi o to że niemożna wszystkich wrzucać do tej samej szuflady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz - co innego jak ja jako wolny strzelec odmawiam sobie piwa i leje wahe a co innego jak posiadacz fatboja zyje z rodzina :

mieszka (z rodziną) w tak malutkim mieszkanku, ze strach.
czy to jest poczucie klimatu ? nie = to juz jest totalnie skrajny debilizm bo przez jego pasje inni cierpia = w kazdym razie tak odczytuje twoj post = wiec sorki ale takich ludzi tez nie szanuje

 

a tak wogole to racja ze w kazdej marce znajda sie jacys co nie czuja klimatu (dobrze pojetego ) ale nikt nie promuje yamahow'cow ze sa jedynie prawdziwi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...