Skocz do zawartości

ROZPOCZECIE SEZONU 2005 KRAKOW


fellipe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciesze sie ze pomagacie.

Ja niestety mam teraz taki zaj*b w robocie ze nie bardzo mam czas na cokolwiek..

Rozmawialem juz z 3 agencjami tylko ze zadna z nich nie chce podjac tematu..

Została mi jeszcze jedna i moje kontakty sie wyczerpią..

 

Takk jak myslalem ze z miejscem nie bedzie kłopotu ale za to problemem okaze sie ktos kto sie pod tym wszystkim podpisze..

Jak na razie jestem pełen nadzieji ze jednak cos z tego bedzie..

Jutro mam pogadac z szefowa tej ostatniej agencji i zobaczymy co ona mi powie ciekawego na ten temat.....

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł :!: Wydaje mi się, że jedna osoba nie podoła w organizacji takiej imprezy. Potrzeba jest kilkunaście osób, ktore rozłożą miedzy siebie podzial obowiazkow, wtedy to wypali. Co do sponsorów Okrop, pogadam z Panem Prezesem MPL na Balicach, moze uda sie cos zalatwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja tez chce dozucić cos od siebie. Pisałem ze moge zalatwic z policją co trzeba, w poniedzialek mam miec odpowiedz co potrzeba.... Musze znac: date i miejsce zlotu, trase przejazdu, okolo ile moze byc maszyn(trodno powiedzieć) Pozdrawiam . oby sie udało :banghead: :banghead: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zorganizować oprawę muzyczną imprezy w postaci rockowego składu live

no i bardzo fajny pomysl

 

tylko najpierw moze ustalmy termin rozpoczecia zlotu co?

Co powiecie na sobote 16 kwietnia 2005? lub niedziele? i kiedy wypadaja swieta wielkanocne, bo raczej zeby to nie w ten weekend bylo? :buttrock:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko najpierw moze ustalmy termin rozpoczecia zlotu co?

Co powiecie na sobote 16 kwietnia 2005? lub niedziele? i kiedy wypadaja swieta wielkanocne, bo raczej zeby to nie w ten weekend bylo? :buttrock:

Pozdr

 

kolego monka :banghead: ....polecam wnikliwsze przeczytanie tego tematu... o dacie juz bylo... aczkolwiek ten termin tez w chodzi w rachube...

 

a co do imprezy... hmm. pomalu sie rozkreca temat.. jedna agencja podchwyciła i moze cos z tego bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na sobote 16 kwietnia 2005? lub niedziele? i kiedy wypadaja swieta wielkanocne, bo raczej zeby to nie w ten weekend bylo?  

Jak robic impreze to tylko w sobote.

16 kwietnia jest wystawa Moto Bike Show w Zabrzu polaczona ze slaskim otwarciem sezonu i parada.

Przy ustalaniu terminu bierzcie tez pod uwage terminy rozpoczec sezonu w Woszczycach i w Wapienicy,chociaz w Wapienicy bedzie na pewno w maju.Bo jak pokryja sie imprezy to moze byc niewypal...

Zycze powodzenia!Pzdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tego... to ile razy do roku rozpoczyna sie sezon? :oops: Bo czytam rozpoczecie tu... rozpoczecie tam... Myslalem, ze cala zabawa w tym by byc pierwszym. W ten sposob to i we wrzesniu mozna rozpoczecie robic. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rozumiem. Nie chcialem sie czepiac tylko poczatkowo wydawalo mi sie, ze pomyslodawcy chcieli byc wlasnie pierwsi... No w kazdym razie zycze szczescia w organizowaniu czegos tak trudnego. A jak szczescie dopisze to moze nawet zaszczyce Was swa marna obecnoscia :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...