Skocz do zawartości

ROZPOCZECIE SEZONU 2005 KRAKOW


fellipe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz przeczytałam temat, pomysł jest świetny :) Gdybym tylko w czymś mogła pomóc, to dajcie znać.

 

Tak panowie na pasie byla organizowana impreza lotnicza w czerwcu tego roku. Ktos sie tu zastanawial czy studenci nie beda sprawiac problemow jako gapie. Zapewniam ze nie , bo nie chce sie im ruszyc tylkow z akademika. Tez tam mieszkam i wiem po sobie :)

 

Też mi się nie chciało ruszyć tyłka :lol: ale co innego impreza lotnicza a co innego otwarcie sezonu, jednak motocykle przyciągaja większą uwage :banghead:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAZDA82:

Hej. Ja tez chce dozucić cos od siebie. Pisałem ze moge zalatwic z policją co trzeba, w poniedzialek mam miec odpowiedz co potrzeba.... Musze znac: date i miejsce zlotu, trase przejazdu, okolo ile moze byc maszyn

 

Troche luzu.. :banghead:

Ja tak naprawde jeszcze nie wiem czy to sie w ogóle odbedzie..

Jak juz pisalem TRZEBA najpierw miec oficjalnego oranizatora, pozniej sponsorów

Załatwianie pozwolen na koncu..

 

A tak btw jestem w trakcie rozmow z jedna agencja.... ale jak narazie to jeszcze długa droga przed nami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzis w KWP i sie dowiedziałem pare rzeczy odnosnie zlotu. Jezeli nie bedzie wszystko ustalone do konca stycznia to pozniej mozecie sobie tylko marzyc bo zgody nie bedzie. to nie jest ot tak tam wszystko sie formalnie na papierze odbywa i jest ztym wchuj roboty. Wtedy to i znajomosci nic nie dadza, chyba ze macie dobre układy z wojewodą i prezydentem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja tam może łebek jestem, ale czy nie lepiej byłoby sie spotkać i obgadać to na spokojnie???? Ludzie którzy będą zaintersowani napewno dopiszą:D:D

 

Ja osobiście nie chce odrazu to wchodzić bo nic do końca nie wiadomo:?:? Ale Felippe i tak gratuluje pomysłu i zapału.

 

Będę obserwował co się będzie działo

 

pozdro;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy z oficjalnego nic nie bedzie..

bedziemy macic jakies nieoficjalne spotkanko, ale raczej bez fajerwerkow..

chyba ze ktos sie podejmie czegos wiekszego..

 

Ja dzis wyczerpalem wszystkie mozliwosci znalezienia organizatora..

Ostatnia agencja(nie towarzyska) odmowila wspolpracy.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...