Skocz do zawartości

ROZPOCZECIE SEZONU 2005 KRAKOW


fellipe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu chodzi mi po głowie taki pomysł.

Krakow to duze miasto, motocyklistow w nim nie brakuje, a i w poludniowej polsce jest nas siła.

 

Wiem ze dla niektórych sezon to pojecie względne ale...

 

Tak sie zastanawialem czy nie mozna by zorganizowac w Krakowie

[center:92698a837b]ROZPOCZECIA SEZONU MOTOCYKLOWEGO

 

Miejsce pod taka impreze w miescie jest.Np. lotnisko na czyzynach.

Mogla by sie tam odbyc całkiem spora imprezka. Jakis koncert, pokazy, moze nawet wyscigi na 1/4mili

Kto tam byl chociaz raz, to wie ze miejsce jest idealne do tego.

No i oczywiscie najwazniejszy pkt programu: parada przez miasto;)

 

Zdaje sobie sprawe, ze zorganizowanie takiej imprezy to nie jest takie "hop siup" ale moze wsrod nas jest ktos kto wie jak sie do tego zabrac. Bo ze mnie to raczej kiepski organizator jest.

Moze znacie kogos, kogo zinteresowalo by zorganizowanie takiej imprezki.

 

W sumie to dziwie sie ze do tej pory nikt nie probowal chocby jakiejs male imprezki nawet zrobic.. no chyba ze o czyms nie wiem.

 

Mysle ze nam i naszemu miastu przydala by sie taka pozycja w kalendarzu imprez.

 

Napiszcie co myslicie o tym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak najbardziej popieram, i nawet przyznam sie ze myslalem o tym nie raz, ale zorganizowac...no wlasnie....

A krakow jak to krakow, motocyklistow trochu jest ale kazdy sobie, co inny to inna opinia, i jeszcze nie przyjechal ale juz narzeka ze do dupy bedzie i nie warto....

w takim miescie zyjemy - jak ktos bedzie cokolwiek robil i bede w stanie pomoc - smialo walcie zrobie co bede mogl!!

p.s. lotnisko to naprawde dobrze mijsce na jednodniowa impreze, bo dojazd calkiem niezlu miejsca utwardonego sporo...

jestem za!! :banghead: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no :crossy: za wymysl.

 

Pewnie jezeli by takie cos wypalilo napewno zjechalo by sie duzo maszyn z poludnia i nie tylko.

Takze fajnie by bylo jezeli jest ktos na silach i zorganizowal by cos takiego albo chociaz popytal co z takim fantem idzie zrobic itd.

 

Czekamy z niecierpliwoscia na pomyslne zakonczenie tej sprawy :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nawet wyscigi na 1/4mili

no z tym to chyba, troszkę przesadziłeś :banghead:

Widziałeś stan nawierzchni tego lotniska :P

Ale pozatym pomysł świetny.

Myśle, że zacząć trzeba od znalezienia sponsora, bo bez tego IMHO nie da rady - faktycznie może , którys z salonów motocyklowych, ale może i jakaś firma nie zwiazana bezpośrednio z motocyklizmem tez by była zainteresowana. A jakby był sponsor i byłyby znane fundusze to juz chyba byłoby z górki... albo i nie, bo to przeciez Kraków nasz kochany :crossy:

 

Juz sobie wyobrażam paradę wokó rynku głównego - CZAD !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nawet wyscigi na 1/4mili

no z tym to chyba' date=' troszkę przesadziłeś :crossy:

Widziałeś stan nawierzchni tego lotniska :P

chyba dawno tam nie byles.. jest tam kawalek ktory sie do tego nadaje nowiutenka rowna betonowa nawierzchnia.. co niedziele po poludniami scigaja sie tam goscie puszkami.. chociaz ostatnio odgrodzili ten kawalek płotem;)

 

sęk w tym ze nie chodzi tu o 1/4mili tylko o porzadna impreze jaka nam sie należy :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dawno tam nie byles.. jest tam kawalek ktory sie do tego nadaje nowiutenka rowna betonowa nawierzchnia.. co niedziele po poludniami scigaja sie tam goscie puszkami.. chociaz ostatnio odgrodzili ten kawalek płotem;)

 

sciagają się naprzeciwko Geant'a

to je pas startowy, a lotnisko jest w innym miejscu , kawałek dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...