Skocz do zawartości

Bagażnik do WFM M06 1962


dzikigeneral1996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam pytanie apropos bagażnika do WFM M06. Wiem, że starsze miały takowy na zbiorniku. Ja jednak kupiłem WFMke w jednym kawałku z 1962 (nie ma już bagażnika na zbiorniku) i wszystkie części są oryginalne, lakierem, licznikiem, z silnikiem na chodzie (nawet ostała się jedna plomba) itd.
Jednak zastanawia mnie przykręcony z tyłu bagażnik. Został on już wypiaskowany i był pomalowany lub ocynkowany.

Czy to możliwe, że niektóre miały taki bagażnik?
Może robili takie na zamówienie?
Jeśli nie jest to od tego motoru, to może od czegoś innego?
Wygląda na dość stary, dlatego nie chce go wyrzucić, bo może okazać się, że komuś taki się przyda albo mi do WFM.

 

Proszę o fachowe oko. Nie mogę znaleźć zbyt dużo informacji w internecie, same bagażniki na zbiorniku są.

Zdjęcia w załącznikach do tematu.

bagaznik3.jpg

bagaznik2.jpg

bagaznik1.jpg

naMotorze.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagażnik akcesoryjny lub samodział. Do wersji bez kratki na zbiorniku fabryka nie robiła takich ani żadnych innych. Ludzie i tak zabijali się za motocyklami. Jak Ci wizualnie pasuje to pocynkować i zakładać. Zawsze to gadżet z epoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, WFM nie robiła akcesoryjnych bagażników do swoich motocykli, również do wersji z kratką na bagażniku. Tylne bagażniki robiono do WSK M06 ale modeli z połowy lat 60-tych (po zakończeniu produkcji przez WFM). Ponieważ ramy obu marek były bliźniacze więc użytkownicy mogli montować takie z WSK lub kupować wyroby rzemieślnicze. Z fabryki wypuszczano WFM bez takich udogodnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...