Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam i prosze o porade ...moj king nie wchodzi zbyt dobrze na obroty i jak sie wolno jedzie to jeszcze jakos jest ale jak przyspiesze to jakby mu brakowalo mocy ...dojdzie do 70 mil to juz strzeli w filter albo nie ciagnie ...co moze byc ?...swiece wykrecam to za kazdym razem czarne?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ...dlaczego chcesz usunac posta ? nie ma nic niestosownego...

 

Chciałem napisać, żebyś napisal coś wiecej.Jaki rocznik

witam ...jest to rocznik 2001 na wtrysku ...troche ciezko pali ranojak jest zimny musze mu dodac gazu i wtedy zapala ,pozniej pali na dotyk ale ciagle mam jakies zastrzezenia ...to jest harley kurcze musi chodzic ...;}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymien świece i sprawdź kable wysokiego napiecia.

jakbym gazownika słyszał :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem, jeździłem kilka lat springerem

Ja jezdze Road Kingiem i to jest to ... a na motocyklach ze 35 lat jezdze ...a tak pozatym to uwiebiam tez Jawe 350 ts ktora tez mam i jezdze ...he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdź jeszcze jedno - czy przypadkiem nie masz filtra otwartego ( typu K&N - mokrego ) + zmienione wydechy . Może ktoś wyciągną moduł sterujący FulPack lub inny i niestety wtrysk sobie nie radzi z nadmiarem powietrza i może dochodzić do takich akcji , że motocykl nie ciągnie - ja tak miałem w moim RK tez z 2001 r.

 

Ten motocykl kupiłeś i masz taki problem - czy go już posiadasz od dłuższego czasu i wcześniej ta usterka nie występowała

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ...dlaczego chcesz usunac posta ? nie ma nic niestosownego...

 

Niestosowne jest to, że nie przeczytałeś linku, który Ci podałem i liczysz, że tu same wróżki wiedzą wszystko o Twoim motocyklu.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestosowne jest to, że nie przeczytałeś linku, który Ci podałem i liczysz, że tu same wróżki wiedzą wszystko o Twoim motocyklu.

jak kto to widzi przeciez nikt nikogo nie zmusi aby odpowiedzial ...wiec dziekuje bardzo za pomoc Panowie w rzeczy samej ,,,,Zarazonemu motocyklami ...fajny gosc >>>Dzieki bardzo Twoje sugestie wezme pod uwage

 

A sprawdź jeszcze jedno - czy przypadkiem nie masz filtra otwartego ( typu K&N - mokrego ) + zmienione wydechy . Może ktoś wyciągną moduł sterujący FulPack lub inny i niestety wtrysk sobie nie radzi z nadmiarem powietrza i może dochodzić do takich akcji , że motocykl nie ciągnie - ja tak miałem w moim RK tez z 2001 r.

 

Ten motocykl kupiłeś i masz taki problem - czy go już posiadasz od dłuższego czasu i wcześniej ta usterka nie występowała

Witam ...moto mam ponad pol roku i jakos tak roznie mi chodzil ...a ze to moj pierwszy Harlej to nie do konca wiedzialem co jest dobrze a co zle ...ale ze servis sie zblizal wiec oddalem go na service ...w ksiazce bylo wszystko wypisane co bylo wymienione co zalozone i td...co sie okazalo to dociski rozrzadu nie dotkniete od nowosci pas swiece itd sie potoczylo...i to jest sedno teraz dobrze powiedziales otoz tlumnik jest teraz jeden po prawej stronie ... i servisant mi jedynie powiedzial ze ma za bogata chodzi cos ...ale reszta to musialbym jechac na naprawe do servisu bo diagnoza usterki nie obejmuje czasu servisanta...obled...ale juz mam umowione spotkanie w harleyu na diagnostyke ...dam znac jak bedzie po Dziekuje Panowie...i do zobaczenia na Trasie...szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam proszę o poradę mól Harley Davidson Road king podczas jazdy zapaliła się kontrolka żółta silnika a motocykle stracił moc , po wyłączeniu motocykle i ponownej odpolaleniu wszystko wróciło do normy  . Co to może być?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...