Skocz do zawartości

Zuzycie opony


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bylem dzisiaj ogladac uzywana sztuke cbr 600 . Jestem swiezy z motorami dlatego tylnia opona a dokladnie jej brzeg wygladal sie dziwny. Caly pokryty grutkami resztakmi opony? Czy to oznaka ostrego dzidowania? Moze na torze duzo jezdzil ? Co myslicie ?

post-93376-0-18067800-1535395073_thumb.jpg

Edytowane przez Paszczakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz lepiej DOT z ktorego miesiaca i ktorego roku jest ta guma

 

Ile miesa na srodku ?

 

Myslisz ze ja ogarniesz ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ebay'a ogarnia, :icon_mrgreen: Motor to nim najwyzej troche pozamiata :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzieki za troske, jezdze juz drugi sezon, mysle ze dam rade, naprawde wasza troska rozczula ale temat nie byl czy Paszczak zna sie na kuwecie tylko

czy stan takiej opony to normalka ? Jak ktos sie zna to niech sie wypowie. Moto bardzo fajne i pozycja wygodna a 111 kucy wczesniej czy pozniej zrzuci biore to pod uwage. Jeszcze raz dzieki za troske prosze o odpowiedz na pytanie .



Panowie dzieki za troske, jezdze juz drugi sezon, mysle ze dam rade, naprawde wasza troska rozczula ale temat nie byl czy Paszczak zna sie na kuwecie tylko

czy stan takiej opony to normalka ? Jak ktos sie zna to niech sie wypowie. Moto bardzo fajne i pozycja wygodna a 111 kucy wczesniej czy pozniej zrzuci biore to pod uwage. Jeszcze raz dzieki za troske prosze o odpowiedz na pytanie .

Co do swiezego to jeszcze bede tak myslal o sobie kilka lat, nie spieszy mi sie do orderow i tytulow.

Edytowane przez Paszczakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub szybkim jeżdżeniu po ulicy i treningach ;).

Do Kolegi "doświadczonego" "praktyka" - wybacz... ale może to niekoniecznie dobry pomysł z zakupem tego sprzętu jeżeli nie wiesz o podstawach...

 

Ale co tam, nie mnie będzie bolało ... Oby się sprawdzał i nie robił problemów..

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...