Skocz do zawartości

Metzeler M7rr vs batlax S21


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, że S21 na tor jest lepsza w mojej opinii :). Na Poznaniu z tego co wiem ktoś (wiem kto :) ) wykręcił na niej poniżej 1:40 na seryjnym zawieszeniu i seryjnym sprzętem. Jeździec dobry to fakt, ale na słabej oponie by tego nie zrobił. Mimo, że M7RR jest super kapciem a ja ogólnie nie lubię Bridgestone, to na tor wziąłbym S21.

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipie... nie znasz się... testowali ludzie którym nie jesteś godzien czyścić obuwia... Wiec do pupy kierowca z Ciebie, jeżeli nie potrafisz na dobrych laczkach dobrze jeździć... tylko wybirasz takie paździerze...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myslalem, ze wyjatek potewierdza regole ! ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczaki jak ja na tym syfie po torach i ulicach mogłem latać... No jak....

ks wybacz, ale coraz mniejszą mam na ciebie tolerancję...

 

Quasimodoo

 

Gdybym byl zlosliwy, to bym powiedzial i vice......

 

tylke, ze jest mi to totalnie obojetne

 

 

Miałem s21 i była to jedna z lepszych opon.

 

Cichyl

 

Kiedys mialem Dunlop'y 655 czy jakostam i tez myslalem, ze lepsiejszych niema

 

w

 

2009 roku w testach zwyciezyly Michelin Pilot Power 2 CT

 

2010 Michelin Pilot Road 2 i Pirelli Angel ST

 

2011 Dunlop Trialmax TR 91

 

2012 Metzeler Z8 II – miejsce Bridgestone S 20

 

2013 Matzerler Tourance Next

 

2014 Metzeler M 7 RR , Michelin Power 3

 

2015 Metzeler Z8 Interact

 

2016 Pirelli Scorpion Trial II

 

2017 Pirelli Diablo Rosso III

 

2018 Dunlop Roadsmart III Pirelli Angel ST

 

Na przelomie 10 lat jedna guma Bridgestone'a

 

Zacytuje klasyka,

 

Przypadek ?

 

Nie sadze !

 

P.S.

 

Testowali ludzie z Motorrad'u ktorym my wszyscy mozemy buty czyscic, tyle w temacie !

 

:crossy:

 

KS , ale podajesz wyniki testów jakichś różnych gum o różnym przeznaczeniu a nie tylko sportowych. Poza tym to jeden z wielu testów, trzeba patrzeć też na inne wykonywane przez innych redaktorów / riderów.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip

 

zgadzam sie z Twoja odpowiedzia, dlatego podalem test jekie przeprowadzal MOTORRAD.

 

Jest mozliwosc, ze Redaktorzy z czasopisma PS ( Sport mimo, ze conajmniej polowa z nich pisze / testuje dla calego wydawnictwa _ Motorpresse Stuttgart ) beda widziec to podobnie lub inaczej.

 

To, ze Bridgestone robi zajefajne gumy dla Moto GP, nieznaczy, ze beda zajefajne dla kazdego zjadacza chleba.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdoły co niektórzy tu piszą, na MT10 fabrycznie miałem s20 i nigdy nie puściły ale skończyły się w 4 tys km, kupiłem s21 równie świetne, zrobiłem 9 tys, teraz mam diablo rosso 3 i jest ciut gorsza. Nie do każdego moto będzie wszystko pasować w vfr1200 miałem pirelli Angel gt i gorszego gówna nigdy nie miałem a inni chwalą sobie. Ja bridgestone chwale, fakt kiedyś były kiepskie ale teraz wymiatają

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angel st chwala ... angel gt to syf dla ciezkich turystyków.

Przepraszam, ale chyba wam się coś pokręciło. Angel GT to zajefajna opona (zarówno na FZ1 jak i na S1000XR przetestowałem - i na drodze i na torze - szybkim w Poznaniu i śmiesznym w Radomiu) - nota bene, w ostatnim motocyklu to własnie GT wygrała testy. Mam porówanie i do Batlaxów i do Dunlopów i Michałów - Angele, jak się lubi cisnąć manetkę, są zajefajne - i w zasadzie 10 tys. robią (po tylu właśnie zrzuciłem z motocykla) i do końca wydają na zakrętach.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za i przeciw zamówiłem batlaxa 7rr.

S21 niech leżą. Zapewne dosć szybko może okazać się, że będą potrzebna...

I zobaczymy czy zwykły zjadacz chleba poczuje tu różnicę.

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, wstepnie rozmawialem z Grzegorzem, Jezeli mojej mlodej nie bedzie kolidowal termin 07.09. to czuj sie zaproszony do Harz'u Grzegorz tez wtedy bedzie,

W innym przypadku to my jedziemy 13.09.

 

:Crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...