Skocz do zawartości

Magiczna CRF 450


bartek0231
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

crf nie ma akumulatora :D

 

a jakie są objawy jak nie pali ? strzela kicha coś się dzieje czy po prostu cisza przy kopaniu ? jaka jest świeca po próbach nieudolnego odpalania ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, CRFy nie mają aku.

Aaa, to przepraszam, nie siedze w tych sprzetach za gleboko :).

W takim wypadku za zbiornik energi el. sluzy duzy kondensator, wiec trzeba sprawdzic, oczyscic i przesmarowac wszystkie polaczenia elektryczne i z masa jak bimbak juz napisal.

Qupa, twoje metody to zwykle przelewanie gaznika, ktore w moich staruszkach robi b.dobrze naciskajacy plywak piprztyk zwany po angielsku "tickler".

Ostro przelewasz i musi zapalic. W obecnych warunkach przewod WN i fajka swiecy tez moga byc podejrzane, jak juz zapalisz to sprawdz w ciemnosci czy jakies iskry po przewodzie ci nie lataja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ostro przelewasz i musi zapalic.

 

ja jakbym w mojej xr600 tak zrobił to buta szukałbym w sąsiedniej wsi u kogoś w szybie od chaty więc nie wiem czy to dobry pomysł :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo stara szkoła opalania każdego singla 4t, odkręcamy kranik czekamy aż gaźnik się napełni, zamykamy i kładziemy motocykl na prawy bok aż pocieknie paliwo, odkręcamy kranik i odpalamy, może głupie ale działa :)

Tam jest pompka przyspieszająca, więc niepotrzebne są takie zabawy, wystarczy pokręcić rolgazem.

 

Aaa, to przepraszam, nie siedze w tych sprzetach za gleboko :).

W takim wypadku za zbiornik energi el. sluzy duzy kondensator

To jest cross na gaźniku, więc kondensatora też nie ma ;)

 

 

ja jakbym w mojej xr600 tak zrobił to buta szukałbym w sąsiedniej wsi u kogoś w szybie od chaty więc nie wiem czy to dobry pomysł :D

Nie zdarzyło mi się żeby jakaś CRFa mi odbiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest pompka przyspieszająca, więc niepotrzebne są takie zabawy, wystarczy pokręcić rolgazem.

 

To jest cross na gaźniku, więc kondensatora też nie ma ;)

 

Nie zdarzyło mi się żeby jakaś CRFa mi odbiła.

A co jest ?

Bo cos byc musi, normalny zaplon CDI tez ma w sobie duzy kondensator.

Misiek, bo nie skaczesz na kopniak tylko sama noga, jednym zdecydowanym ruchem go popychasz, wowczas najmniejsze prawdopodobienstwo ze odbije.

Jesli stale odbija to zaplon ma za wczesny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytałem czy jak pokręcisz rolgazem, to czy odpali. Skoro odpala po podlaniu paliwa pod świecę a nie odpala po kręceniu rolgazem, to znaczy, że uszkodzona jest pompka przyspieszająca. Albo coś źle robisz. Tak czy inaczej gaźnik do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...