Skocz do zawartości

Wsk 125 jaki model? m06-64?


Ziuteek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupilem wsk 125 i nie bardzo wiem jaki to model. Niestety brakuje w niej wachacza i tylnego kola oraz blotnika, gdyz jest ona z trojkolowca. Tabliczka znamionowa strasznie zniszczona, nie idzie z niej nic odczytac. Dalem za to 500 zl, silnik na chodzie, Przeplacilem? Prosze o pomoc znawcow tematu, gdyz chce ja wyremontowac. JAkie kupic kolo, wahacz, blotnik, jak odroznic czesci by byly do tego modelu?

post-19013-0-86936500-1511208628_thumb.jpg

post-19013-0-51142600-1511208718_thumb.jpg

post-19013-0-07299100-1511208771_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno tu mówić o modelu bo to zbitka części z różnych typów i roczników. Cały przód dużo nowszy od ramy. Silnik też wygląda na późniejszy, z lat 70-tych. Rama raczej starsza, chyba od modelu M06Z2 lub Z1 ew. M06-64. Do tych pierwszych modeli pasowały by: siodełko, zbiornik i tylne trójkątne osłony na ramie. Te jednak mógł ktoś po prostu zaadaptować do późniejszej ramy. Moim zdaniem to co kupiłeś nadaje się tylko na dawcę części, bo dokupienie braków (łącznie z ramą) będzie nieopłacalną inwestycją. No chyba, że znajdziesz coś za przysłowiową flaszkę. Myślę też, że przepłaciłeś, ale to już nie mój problem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zasmuciliscie, bo chciałem to remontować. Napisze potem nr ramy. Z tego co czytałem wahacz tam ma być taki ze stopkami pasażera, brak zamka w główce ramy wskazywał mi na model m06 64. Jak odróżnić przednie zawieszenie, silnik od jakiego modelu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać jeszcze ze na tabliczce rok odczytałem 66.

 

Z prawej strony widać uciety uchwyt tłumika idący spod siedzenia, i tak jakby przedni błotnik założył ktoś os niego modelu, bo u mnie ma być płytki. Wydaje mi się po tym ze to m06 64, czy mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem podobną kanapę przyporządkowaną do modelu

WSK M06 S-01Z1

tylko nie widzę jak się ona kończy

i być może to był właśnie taki model, ale gdzie jest jajkowa narzędziówka, czy jest pod zbiornikiem uchwyt na pompkę no i przedni blotnik w tylnej częsci niżej zakończony-wygięty delikatnie do tyłu..

zastanawia mnie kierownica z aluminiowymi "guzikami" na końcówkach...

 

Na silniku trzeba poszukać oznaczeń... też coś powiedzą..

S-01, S-34, S-01Z1 do 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...