Skocz do zawartości

Motogp sezon 2018


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma zrobić?

 

 

No mógłby nie taranować ludzi bo ten sport jest już wystarczająco niebezpieczny. I żeby nie było, nie bronię Rossiego bo jak dla mnie zaczyna się już robić stetryczały. Kiedyś inaczej by się zachował po wyścigu.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nezka, zajebi... napisane "zrobić mu miejsce niech chłop jedzie" szczerze, aż się uśmiałem

😁 Cieszę się że wprawilem cię w dobry nastrój. Prawdę mówiąc MM jest klasą dla siebie samego... Szczególnie w ostatnim wyścigu...dziwię się doświadczonym zawodnikom że nie widzieli różnicy w tempie swoim a MM... To wyglądało jak dubel .. A co robią zawodnicy dublowani? 😁 Dbają też sami o swoje bezpieczeństwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że wprawilem cię w dobry nastrój. Prawdę mówiąc MM jest klasą dla siebie samego... Szczególnie w ostatnim wyścigu...dziwię się doświadczonym zawodnikom że nie widzieli różnicy w tempie swoim a MM... To wyglądało jak dubel .. A co robią zawodnicy dublowani? Dbają też sami o swoje bezpieczeństwo

Ja się zgadzam że MM był tym razem znacznie szybszy niż cała reszta. Jechał obłędnie, jakby w innej klasie. Chwała mu za to. Ale bez jaj, to jest wyścig i zasady są takie same dla wszystkich. Miał pecha na starcie, zdarza się, musi gonić zgodnie z zasadami.

 

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NO NA RAZIE PROWADZI !

 

W Srode obejrzalem powtorke bo w Niemdziele przeoczylem.,

 

Marquez jezdzi nie tyle lepiej co stawia wszystko na jedna karte, notabene jak Rossi kiedys. Tyle, ze Rossi po kolejnej wizycie w botanice zrozumial, ze moize sie zle skonczyc i troche odpuscil. Jak w przyszlosci MM sie konkretnie rozpier doli to moze tez zrozumie

 

Wyscig ogolnie nudny

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lor znowu będzie płakać..

Generalnie szkoda, bo walka o 2,3 miejscie mogła by być bardzo ciekawa.. i w sumie była latająco ciekawa :)

Jak widać Marek odstaje od reszty, nie wiem co się musi staca by nie zostać master 2018

A Rossi.. Widziałem jak walczy z maszyna więc cięzka sprawa. Mimo, że latka lecą to On i Vin naprawdę potyrafią jeździć ale chyba ogranicza ich sprzęt...

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie też jest to dziwne, że KTM czy MV Agusta pchają się do Moto2 mimo tego, że nie mogą korzystać z własnych silników, ale najwyraźniej biznes to biznes, laik nie będzie zdawał sobie sprawy, że w motocyklu jest inny silnik :)

 

Ale charakterystyka silnika Triumpha może dać im jakąś przewagę, skoro MV Agusta ma podobny motocykl w swojej ofercie.

 

Z innych informacji, Andrea Dovizioso przedłużył kontrakt z Ducati:

 

https://wyscigimotocyklowe.blogspot.com/2018/05/motogp-andrea-dovizioso-zostaje-w-ducati.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...