Skocz do zawartości

Poszukuję producenta gmoli .


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość BULLSON FOREVER
Robert z motomy (strona nie dziala) bardzo ladnie wykonuje takie rzeczy. Niestety mieszka kolo Poznania. Numer do Roberta: 696 529 015.

Mam od tego pana gmole (leża w szafie). Wszystko krzywe, słabe, kiepskie, do d... Chciałem lekko odkrzywić płaskownik od mocowania i poprostu odpadł. Okazało sie ze spaw do kitu-materiał w ogóle nie roztopiony tylko posmarkane wokoło. Zadzwoniłem z tym do producenta, który powiedzmy - wyszedł z twarza, bo odesłał kase (jestem do tyłu tylko o koszty przesyłki). Gmole te leza u mnie do dzis (od prawie 2 lat) - mam je oddac jak bede jechał w strone Poznania. Mam gmole od goscia z Iłży. Kupiłem je tylko dlatego, ze była mozliwosc pojechania do niego i sam mi założył. Nie są idealne (musiałem popodkłądać kawałki blach tam gdzie gmol opiera sie o rame by bardziej wystawa na zewnatrz). Przewage mają nad oryginalnymi taką, ze płaskowniki: 1- przez który są mocowane w okolicy zbiornika paliwa do ramy i 2 - którym są połączone przed chłodnicą, są grubości 22mm a nie 20mm tak jak FIVY STARS. Miałem tylko kilka gleb przy małej prędkosci w ciezkim terenie i na parkingu, wiec duzej siły nie było, ale wytrzymały i uratowały owiewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od tego pana gmole (leża w szafie). Wszystko krzywe' date=' słabe, kiepskie, do d... [/quote']

 

O to przepraszam. Ja mam od Roberta stelaż pod kufry i wszystko pasuje (fakt, że był już założony jak kupilem moto). Chociaż faktycznie spotkałem się już też z negatywną opinią (myślałem, że to pojedynczy przypadek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

O to przepraszam. Ja mam od Roberta stelaż pod kufry i wszystko pasuje (fakt' date=' że był już założony jak kupilem moto). Chociaż faktycznie spotkałem się już też z negatywną opinią (myślałem, że to pojedynczy przypadek).[/quote']

Ja po perypetiach z gmolami, przy kupnie stelazy pod kufry postanowiłe nie ryzykowac i kupiłem FIVE STARS z LUOISA i Hein Gericke'a - juz sam nie pamietam, gdzie były tansze. Jestem zadowolony z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś firmę, która zajmuje się właśnie wyrobem gmoli ?  

Potrzebne mi są dosyć specyficzne, a nawet ich na żywo nie widziałem.  

http://www.ta-deti.de/ta/pics/mdi.jpg

Znam fachowca (motocyklista z wieloletnim stazem) ktory by sie tego spokojnie podjal. Sam mam gmole, stelaze i bagaznik wykonane przez niego i zlego slowa powiedziec nie moge (wszystko pasuje a przy tym jest mocna i ladne ;-) ).

Jedyna wada - trzeba do niego podjechac razem z moto (nic na "odleglosc") do Tarnowa. Jakbys byl zainteresowany wal do mnie na PW albo GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lakiernika mam. Aktualnie robi delikatne poprawaki Kawy ZR7 kolegi "Chichio". Mojego ZR'a tez miał na warsztacie. Ci co widzieli moga poświadczyc o wysokiej jakości jedo pracy.8)

Gmole tez chciałem zrobić ale niestety chyba zrezygnuję.Wszyscy fachowcy za pospawanie i wygięcie kliku wypełnionych piaskiem rurek chcą wg. mnie troche za duzo. Materiał (rura grubościenna bezszwowa) nie jest drogi, pracy tez przeciez nie jest na tydzień, acetylen, palnik....prymitywna technologia, a ceny ....lepiej nie mówić. Jak to jest że ludzie nie mają roboty, czekają na klienta żeby zarobić parę złotych a jak już złapią chetnego to chcą go za wszelką cenę wydoić z kasy.

Szkoda gadać....

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz przyblizyc te "ceny" ... bo mnie tez czeka wizyta u blacharza i nie che doznac szoku.. wrazliwe serce mam :D a portfel to juz sie nie mowi :)

 

Taniej niz 300 nikt Ci nie zrobi w szczegolnosci jak maja byc chromowane.

Licz od 300 do 700 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...