Skocz do zawartości

Czy ten kuferek pasuje do mojego moto? nudzisz się oceń ;-)


Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie teraz to wygląda. Mam prośbę... Napiszesz mi ile taki kuferek kosztuje? Szukam czegość, żeby zmieścił mi się kask Shark'a (model Speed-R) i rękawice (nie musi to być duży kufer). Aktualnie mam kufer 30 litrowy od GIVI i mój poprzedni kask KBC pasował idealnie... Niestety Shark jest trochę wyższy od KBC i kufer się nie zamyka... Ktoś ma jakiś pomysł? Proszę o PW :)

Edytowane przez PeterQ

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ten temat i jak zobaczyłem ten pierwszy kufer to masakra jakaś z wyglądu. W ogóle nie pasował, a teraz wszystko jest jak najbardziej okej. Niech Ci służy:)

No jak teraz też porównuje te zdjęcia to też tak myślę że teraz jest dobrze dopasowany :-)

 

Pięknie teraz to wygląda. Mam prośbę... Napiszesz mi ile taki kuferek kosztuje? Szukam czegość, żeby zmieścił mi się kask Shark'a (model Speed-R) i rękawice (nie musi to być duży kufer). Aktualnie mam kufer 30 litrowy od GIVI i mój poprzedni kask KBC pasował idealnie... Niestety Shark jest trochę wyższy od KBC i kufer się nie zamyka... Ktoś ma jakiś pomysł? Proszę o PW :)

Jest to model MAXIA 3 a dokładnie GIVI E55 jest duży bo aż 55litrów powinny wejść dwa normalne kaski.

Występują dwa rodzaje jeszcze z czerwonymi lampami.

Ceny róznie się wachają w google idzie za 730zł kupić taniej niż allegro.

Edytowane przez Maniu_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to model MAXIA 3 a dokładnie GIVI E55 jest duży bo aż 55litrów powinny wejść dwa normalne kaski.

Występują dwa rodzaje jeszcze z czerwonymi lampami.

Ceny róznie się wahają w google idzie za 730zł kupić taniej niż allegro.

Dziękuję za info :) Dla mnie to byłby za duży kufer... Wystarczy mi taki, żeby zmieścił 1 kask i trochę luzu na rękawice itp.

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...