Skocz do zawartości

Nowy nabytek - BANDIT 1200 N'2001


Yogi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Udalo mi sie kupic wreszcie nowe moto. Jest to: goly bandzior 1200, caly czarny z roku 2001. wyglada super i tak samo jezdzi. przesiadlem sie na niego z xt600. roznica jest kolosalna. to hamuje a nawet dobrze przyspiesza i nie odczuwam ze siedzi z tyl druga osoba. jest boski.

najgorsze ze nie moge nim legalnie jezdzic - czeka mnie batalia w wyd. komunikacji. importer dal mi wszystkie potrzebne papiery, dzis beda juz tlumaczenia. rozumiem ze mam zlozyc w wyd. kom. brief, umowe kupna (miedzy importerem a niemcem), wymeldowanie. mam rowniez polska fakture zakupu miedzy mna a ta firma importujaca. mam nadzieje ze pojdzie gładko.

1) mam sporo zagietych blaszek w chlodnicy. czy mam je odgiac tak po prostu np. nozykiem?

2) czy to normalne ze po przekreceniu kluczyka pali sie kontrolka oleju, a jak tylko zapale silnik od razu kontrolka gasnie; poziom oleju jest w normie bo sprawdzalem

3) gdzie w wawie mozna kupic uzywana oponke na przod 120/70-17 i gdzie najlepiej ja wymienic, tak zeby nie porysowali mi felgi albo co.

dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc' date='

2) czy to normalne ze po przekreceniu kluczyka pali sie kontrolka oleju, a jak tylko zapale silnik od razu kontrolka gasnie; poziom oleju jest w normie bo sprawdzalem

[/quote']

 

U mnie tez sie pali po przekreceniu kluczyka i tak samo gasnie po uruchomieniu silnika. Wiec bez obaw.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam.. tu jest Polska ... tu się jeździ na użuwkach... ;) wszyscy wiedza że to nienormalne , ale nienormalne jest też to że ludzie zarabiają po 1000 zł miesięcznie a nowa guma do takiego bandziora kosztuje 600- 700 zł. (jedna) A co do kontrolki ciśnia nia oleju ...e j no kurcze... wiadomo wszem i wobec że jeśli nie ma ciśnienia w magistrali , to czujnik zamyka obieg prądu i kontrolka się pali...jesli pompa tłoczy olej pod ciśnie niem czujnik przerywa obieg i kontrolka się nie pali... i tak ma być... spodnie ciśnienie oleju... z powodu bądź braku oleju, bądź awarii pompy... no to wtedy się zapali... a wtedy...mogą być kłopoty...jesli odpowiednio nie zareagujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opona na przód kosztyj około 450 a nie 600, w turystycznym motocyklu typu b12 jej okres przeżycia jest w miarę przyzwoity ( nie to co tył ) więc jak kogoś stać na motocykl z 2001 to na opone też chyba ma. Ja przód używek nie zakłądam bo się źle z nimi czuję.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opona na przód kosztyj około 450 a nie 600' date=' w turystycznym motocyklu typu b12 jej okres przeżycia jest w miarę przyzwoity ( nie to co tył ) więc jak kogoś stać na motocykl z 2001 to na opone też chyba ma. Ja przód używek nie zakłądam bo się źle z nimi czuję.

Pozdr.[/quote']

 

hmm ja sprawdzałem w Larssonie Bridgestony do mojego Fazera...

przód 120 około 680 zł

tył 180 około 980 zł

 

1660 suma, dla mnie jeszcze dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spoko, to jest Polska i wszystko się da. Na bazarze dostałem kontakt na gościa, który sprowadza opony z niemiec - NÓWKI rocznik 2001 i młodsze (nie leżące na dworze ale składowane - ogłądałem i to widać) Cena za komplet ME Sporteców (120 przód i 190 tył) katalogowo 500 € - może załatwić teraz za 900 zł! Podobnie Michelen, Dunlop (do tego ma dojścia). W zeszłym roku za komplet 120 i 160 dałem 86o zł dzięki kontaktom Avalona. Tak więc nie jest źle, wystarczy poszukać. Jasne że to i tak dużo drożej niż komplet używek za 200 zł, ale... jak się ma na drogie moto, to warto mieć uczciwe opony.

 

Jak by co, mam kontakt do gościa od opon, ze śląska. I jeszcze dziś pewnie zadzwonię, dowiedzieć się o ceny!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty będą niedługo; wlasnie przed chwila dostalem tlumaczenia od przysieglego; sadzicie ze papiery mam wszystkie co trzeba? czas nagli bo ponoc od pazdziernika wzrastaja oplaty; potrzebuje adresu jakies taniego speca co mi pare pierdolek w elektryce zrobi; tu zarowka nie pali, tam nie ma swiatla stopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opona na przód kosztyj około 450 a nie 600, w turystycznym  motocyklu typu b12 jej okres przeżycia jest w miarę przyzwoity .

turystyczny to on chyba tylko z wygladu no i moze w prowadzeniu i konforcie , ale raczej jest uzywany do innych celow niz jazda na majowke , a co do opon w seryjnym byl na przodzie jakies badziewny bridgeston ktorego odrazu na pilota sport zamienilem ;)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...