Skocz do zawartości

Gumowanie :D


shizol990826
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: ok zapamietam :biggrin: :biggrin:



Idzie nastepny film .Tym razem taki odcineczek na luzie :D troche głupot :D z początku wakacji :Di z zimowej zabawy na sniegu :D

Edytowane przez shizol990826
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie czepiacie,

 

jaka muza Taki film :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nuta i pozazdrościć skilla , ja chyba 8 lat jeżdżę i nie potrafię porządnie przypierdolić na gumie , a tu kibelkiem , mocno masz to podłubane ? gar 70 i coś jeszcze ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nuta i pozazdrościć skilla , ja chyba 8 lat jeżdżę i nie potrafię porządnie przypierdolić na gumie , a tu kibelkiem , mocno masz to podłubane ? gar 70 i coś jeszcze ?

cylek i tłok 70cm3 china power za 8 dyszek ,wydech z dyfuzorem za około 100 uzywke kupiłem .i to by było na tyle .a i jescze sprzegło sportowe i rolki 5g :D vmax 90 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lamiesz prawo i jeszcze sie tym na publicznym forum chwalisz, no niema co.....

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

cylek i tłok 70cm3 china power za 8 dyszek ,wydech z dyfuzorem za około 100 uzywke kupiłem .i to by było na tyle .a i jescze sprzegło sportowe i rolki 5g :D vmax 90 :D

 

to rolki chyba na prędkość masz ? to jak go rwiesz , dupa na fotel pasażera , za kierę i maneta opór ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz tylnego hamulca?

Tak /wspomagam sie troszke czasem jak za wysoko postawi

 

Czyli lamiesz prawo i jeszcze sie tym na publicznym forum chwalisz, no niema co.....

 

:crossy:

Ciii mam uprawnienia nie tylko na 50cm3

 

 

to rolki chyba na prędkość masz ? to jak go rwiesz , dupa na fotel pasażera , za kierę i maneta opór ?

z gazu idzie w góre :D ,wystarczy sie odsunąc na fotelu troszke do tyłu ,nie dużo

 

Tak /wspomagam sie troszke czasem jak za wysoko postawi

 

Ciii mam uprawnienia nie tylko na 50cm3

 

z gazu idzie w góre :D ,wystarczy sie odsunąc na fotelu troszke do tyłu ,nie dużo

gilerka jest leciutka waży 76kg na sucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...